Безопераційна ринопластика

Безопераційна ринопластика
Безопераційна ринопластика

Беопераційна ринопластика – це метод корекції форми і величини носу за допомогою iн’єкцій філлера в проблемну ділянку. На відміну від класичного хірургічного втручання ін'єкційна ринопластика передбачає найменше втручання в організм.

На що людина при знайомстві звертає увагу в першу чергу? – На очі =)

Але і наш носик є невід’ємною частиною нашого обличчя. Іноді він нас не влаштовує. Його форма, величина є недостатньо ідеальними для нас. Ніс є одною з найчастіших причин, за якої людина вирішується довіритися пластичному хірургу. Але чи варто іти на це? – На щастя, медицина не стоїть на місці, і якщо раніше пластика обличчя проводилася виключно за допомогою скальпеля, то сьогодні існує і більш "гуманний" метод – безопераційна ринопластика за допомогою ін’єкцій в Івано-Франківську.

Контурна пластика носа : показання до процедури

Контурна пластика носа без операції можлива при таких показаннях:

  • несиметричність;
  • нерівності спинки;
  • горбинка на спинці носа;
  • гострі кути перенісся;
  • посттравматичні дефекти;
  • корекція післяопераційних вад;
  • ре-моделювання кінчика.

Корекція носа без операції дозволяє вдосконалити зовнішність за лічені хвилини. Лікар повністю контролює процес і пацієнт відразу після процедури бачить результати. Відсутній післяопераційний період, який при хірургічному втручанні супроводжується хворобливими відчуттями і набряками.

Особливості контурної пластики носа

Контурна пластика носа в Івано-Франківську в центрі «Івадерм» виконується під місцевим знеболенням. Ефект процедури зберігається від 8 місяців до 1 року, оскільки наповнювач (філлер) має властивість розсмоктуватися і форми поступово вертаються до попередніх. У разі першої ринопластики така особливість дозволяє пацієнтові переконатися в правильності свого рішення про зміну форми носа. Але слід зазначити, що в реабілітації після процедури обов’язково потрібно уникати травмування носу і в перших 2-3 тижні слідкувати, щоб не спати на животі.

Не завжди матінка природа дає нам все те, що ми вважаєм ідеальним. Інколи наші недосконалі риси обличчя є нашою ізюминкою. Саме завдяки своєму носа славнозвісна Барбара Стрейзенд полюбилась глядачеві. Але буває так, що ми комплексуємо і саме форма нашого носа не дає нам влаштувати своє життя. В такому випадку слід звернутись до спеціалістів медичного центру косметології і дерматології "Івадерм".

Доступна ціна на контурну пластику носа та тривалий ефект в нашому центрі 

 

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"

Цідило Іванна Григорівна
дерматовенеролог, дерматоскопіст, трихолог, косметолог

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, доцент, член Європейської асоціації дерматовенерологів (УАЛДВК * UADVC)

Детальніше
Пупенко Мар’яна Богданівна
дерматовенеролог, косметолог

Спеціаліст по б’ютифікації обличчя, а саме – контурній пластиці, мезотерапії, тредліфтингу (мезонитки), інтимному філлінгу. 

Детальніше
Луцик Іванна Володимирівна
трихолог, дерматовенеролог, дерматоскопіст, косметолог

Кваліфікований спеціаліст в естетичній косметології, член української асоціації дерматологів.

 

Детальніше
Чеховська Валентина Богданівна
дерматовенеролог, косметолог, дерматоскопіст, трихолог, ін'єкціоніст

Кваліфікований спеціаліст в естетичній та ін'єкційній косметології, спеціаліст з лазерних та апаратних методик

Детальніше
Данчук Уляна Іванівна
дерматовенеролог, косметолог

Володіє сучасними методиками ін’єкцій краси: контурної пластики, біоревіталізації, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапії, лазерної та апаратної косметології.

Детальніше
Никифорук Марина Михайлівна
дерматовенеролог, трихолог, косметолог, дерматоскопіст

Спеціаліст з понад 15-річним досвідом роботи в галузі дерматології, в тому числі дитячої дерматології, трихології, ін’єкційної та апаратної косметології . Косметолог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. 

Детальніше