Безопераційна ринопластика

Безопераційна ринопластика
Безопераційна ринопластика

Беопераційна ринопластика – це метод корекції форми і величини носу за допомогою iн’єкцій філлера в проблемну ділянку. На відміну від класичного хірургічного втручання ін'єкційна ринопластика передбачає найменше втручання в організм.

Беопераційна ринопластика – це метод корекції форми і величини носа за допомогою iн’єкцій преператів на основі гіалуронової кислоти (філлерів) в проблемну ділянку. На відміну від класичного хірургічного втручання, ін'єкційна ринопластика передбачає мінімальне втручання в організм пацієнта.

Переваги безопераційної ринопластики:

 1. відсутність спеціальної підготовки та реабілітаційного періоду;
 2. швидкий результат і тривалий ефект;
 3. процедура безболісна, не має ускладнень.

Чому в Івано-Франківську варто звернутись саме в «Івадерм»:

 1. В Цетрі дерматології та косметології «Івадерм» процедуру корекції форми носа філерами здійснюють висококваліфіковані лікарі дерматологи-косметологи, що спеціалізуються саме на ін'єкційних методиках.
 2. Для процедури використовуються сертифіковані препарати відомого бренду «Juvederm», що є лідером у світі.
 3. Ви можете записатися у зручний для Вас час через сайт або по телефону. Можлва оплата готівкою або карткою в день прийому.

Довгий час вважалося, що перше, на що ми звертаємо увагу при знайомстві, це очі. Але насправді ми звертаємо увагу на обличчя в цілому, а також на такі значні його частини, як ніс. Часто саме через форму і величину носа люди часто комплексують і звертаюся до пластичного хірурга. Але завдяки досягненням сучасної естетичної косметології безопераційна ринопластика допомагає тисячам пацієнтів отримати бажаний ефект без хірургічного втручання. Перш ніж зважитися на процедуру, варто ознайомитися з показаннями та протипоказами до неї.

Контурна пластика носа: показання та протипоказання до процедури

Контурна пластика носа без операції можлива при таких показаннях:

 • несиметричність;
 • нерівності спинки;
 • горбинка на спинці носа;
 • гострі кути перенісся;
 • посттравматичні дефекти;
 • корекція післяопераційних вад;
 • ре-моделювання кінчика.

Протипоказання до проведення контурної пластики носа:

 • вагітність та період лактації;
 • онкологічні захворювання;
 • гострі запальні процеси в організмі;
 • герпес та гнійні запалення в ділянці носа;
 • епілепсія.

Корекція носа без операції дозволяє вдосконалити зовнішність за лічені хвилини. Лікар повністю контролює процес і пацієнт відразу після процедури бачить результати. Відсутній післяопераційний період, який при хірургічному втручанні супроводжується хворобливими відчуттями і набряками.

Особливості контурної пластики носа

Контурна пластика носа в Івано-Франківську в центрі «Івадерм» виконується під місцевим знеболенням. 

Корекція носа без операції дозволяє вдосконалити зовнішність за лічені хвилини (тривалість до 30 хв). Лікар повністю контролює процес і пацієнт відразу після процедури бачить результати. Відсутній післяопераційний період, який при хірургічному втручанні супроводжується хворобливими відчуттями і набряками. Але слід зазначити, що в реабілітації після процедури обов’язково потрібно уникати травмування носу і в перших 2-3 тижні слідкувати, щоб не спати на животі.  виконується під місцевим знеболенням.

Ефект процедури зберігається від 8 місяців до 1 року, оскільки наповнювач (філлер) має властивість розсмоктуватися і форми поступово вертаються до попередніх.

Одночасно з процедурою безопераційної ринопластики можна також пройти корекцію скул філерами або здійснити збільшення форми і об'єму губ.

Доступна ціна на контурну пластику носа та тривалий ефект в нашому центрі 

Препарат Ціна, грн
1 Juvederm ultra 3 5500/1 шприц
2 Juvederm smile 3800/1 шприц
3 Juvederm volift retouch 4500/1 шприц
4 Juvederm з лідокаїном 6500/1шприц
5 Juvederm vjluma 6500/1шприц

У разі першої ринопластики така особливість дозволяє пацієнтові переконатися в правильності свого рішення про зміну форми носа. Адже не завжди матінка-природа дає нам все те, що ми вважаємо ідеальним. Інколи наші недосконалі риси обличчя є нашою родзинкою. Саме завдяки своєму носу славнозвісна Барбара Стрейзенд стала улюбленицею мільйонів глядачів по всьому світу.

Та якщо Ви все-таки вважаєте, що саме форма нашого носа не дає Вам почуватися впевнено та комфортно, то звертайтесь до спеціалістів Центру косметології і дерматології «Івадерм».

Залиште свою заявку за допомогою форм запису на сайті і наш адміністратор обов'язково зв'яжеться з Вами, щоб уточнити дату і час прийому. Або телефонуйте!

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"

Цідило Іванна Григорівна
дерматовенеролог, дерматоскопіст, трихолог, косметолог

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, доцент, член Європейської асоціації дерматовенерологів (УАЛДВК * UADVC)

Детальніше
Луцик Іванна Володимирівна
трихолог, дерматовенеролог, дерматоскопіст, косметолог

Кваліфікований спеціаліст в естетичній косметології, член української асоціації дерматологів.

 

Детальніше
Чеховська Валентина Богданівна
дерматовенеролог, косметолог, дерматоскопіст, трихолог, ін'єкціоніст

Кваліфікований спеціаліст в естетичній та ін'єкційній косметології, спеціаліст з лазерних та апаратних методик

Детальніше
Данчук Уляна Іванівна
дерматовенеролог, косметолог

Володіє сучасними методиками ін’єкцій краси: контурної пластики, біоревіталізації, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапії, лазерної та апаратної косметології.

Детальніше
Никифорук Марина Михайлівна
дерматовенеролог, трихолог, косметолог, дерматоскопіст

Спеціаліст з понад 15-річним досвідом роботи в галузі дерматології, в тому числі дитячої дерматології, трихології, ін’єкційної та апаратної косметології . Косметолог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. 

Детальніше