Корекція вікових змін

Старіння – це не тільки зміни зовнішності. Це в першу чергу структурні та функціональні зміни внутрішніх органів і систем, які зовнішність лише відображає. І часто найяскравіше такі зміни стають видимі на обличчі, адже з віком відбуваються пошкодження білкових структур дерми – колагенових і еластинових волокон, що є основним фактором візуальної видимості ознак старіння. На щастя, у наш час можна якомога довше зберегти природне здоров'я і красу обличчя завдяки численним ефективним рішенням сучасної косметології.

Спеціалісти центру косметології та дерматології «Івадерм» стануть Вашими вірними помічниками у догляді та збереженні краси, молодості, привабливого зовнішнього вигляду, завжди дадуть ефективні рекомендації по домашньому догляду.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте такі переваги:

 • супровід висококваліфікованих спеціалістів-косметологів, кожен з яких має медичну освіту за напрямком «дерматологія»;
 • безпечний комфортний простір центру, оснащений сучасним обладнанням;
 • якісне виконання усіх процедур з обов'язковою стерилізацією інструментів та використання лише сертифікованих препаратів;
 • прийом по запису без черг у запланований Вами час.

Правильний та ефективний антивіковий догляд за обличчям починається з розуміння того, який тип старіння притаманний вашій шкірі. Адже часто більшість жінок і чоловіків губляться від величезної кількості різноманітних засобів і салонних процедур, які обіцяють уповільнити старіння. В результаті вибирають косметику та процедури або по гарних відгуках інших, або починають пробувати усі антиейдж-засоби підряд, сподіваючись методом проб і помилок знайти найбільш ефективні для себе. Але справа в тому, що всі люди старіють по-різному. В одних обличчя досить рано покривається сіточкою дрібних зморшок. А в інших навіть у зрілому віці зморшок може й не бути, зате суттєво деформується овал обличчя. Тому набагато легше підбирати антивіковий догляд з врахуванням свого типу старіння.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА

Препарати JUVEDERM (Allergan, США)

JUVEDERM ULTRA 2 (0,5 ml), Корекція носогубних зморшок, опущення кутиків губ, об'єм та корекція губ, формування контуру скул

3000 грн
JUVEDERM ULTRASMILE (0,55 ml), Об'єм та контур губ  4000 грн
JUVEDERM VOLIFT RETOUCH (0,55 ml), Об'єм та контур губ  4500 грн
JUVEDERM ULTRA 3 (1 ml), Корекція носогубних зморшок, опущення кутиків роту, об'єм та корекція губ 5500 грн
JUVEDERM VOLITЕ (1 ml) 6500 грн
JUVEDERM VOLUMA (1 ml), Формування об'єму скул 6500 грн
JUVEDERM VOLIFT (1 ml), Корекція контуру та об'єму  губ  6500 грн

 

Препарати RADIESSE
RADIESSE (1 ml), Ліфтинг обличчя та об'ємна контурна пластика 8700 грн
RADIESSE з льодокаїном (1 ml)  9200 грн

 

Препарати MERZ (Німеччина)
BELOTERO SOFT  6600 грн

На сьогоднішній день існують різні класифікації типів старіння. Найбільш поширеною є класифікація по п'яти основних типах старіння, з якою хочемо Вас ознайомити.

Але просимо Вас пам'ятати – навіть якщо Вам здається, що ознаки якогось із типів доволі точно описують Вашу вікову проблему, то це все одно не відміняє похід на консультацію до кваліфікованого косметолога. Саме косметолог, здійснивши огляд, зможе професійно визначити Ваш тип старіння і підібрати засоби домашнього догляду та високоефективні процедури.

1. Втомлений тип старіння або «Втомлене обличчя»

Характерний для жінок з нормальним або комбінованим типом шкіри, середньорозвиненою жировою клітковиною, овальним або ромбовидним обличчям, нормальної або худорлявої тілобудови.

Вранці таке обличчя зазвичай виглядає свіжим, але вже ввечері – сумним і печальним, на ньому з'являються всі перераховані вище ознаки. Не заважаючи на це, «Втомлене обличчя» вважається найбільш сприятливим типом старіння і добре реагує на будь-який косметичний догляд.

Основні вікові зміни у такого типу:

 • зниження тонусу м'язів обличчя;
 • зниження тургору шкіри;
 • опущення кутиків очей і рота;
 • поява слізної борозни і носогубної складки;
 • тьмяний колір обличчя;
 • пастозність (набряки шкірних покривів) і втрата об'ємів.

Одним з високоефективних, а, головне, безкоштовних засобів при такому типі старіння є повноцінний здоровий сон. При підборі косметологічного догляду у першу чергу варто звернути увагу на сироватки і креми з вітаміном С, засоби з АХА кислотами — вони покращують колір обличчя, додають шкірі сяйва і стимулюють синтез колагену, що дуже важливо при атонічній шкірі.

З салонних процедур ефективними будуть:

 • тонізуючі масажі, наприклад, масаж обличчя «Ультратонер»;
 • мікрострумова терапія;
 • хімічні пілінги, які стимулюють синтез колагену і покращують колір шкіри;
 • будь-які процедури, які покращують м'язевий тонус, мікроциркуляцію і допомагають усунути пастозність, наприклад, карбокситерапія.

2. Дрібнозморшковий тип старіння або «Печене яблуко»

Найчастіше зустрічається у жінок худорлявого типу тілобудови, не схильних до повноти, з сухою шкірою обличчя і слабо розвинутою підшкірно-жировою клітковиною.

Основні вікові зміни такого типу:

 • сухість і зневоднення шкіри;
 • ранні мімічні зморшки в ділянці чола;
 • зморшки в кутиках очей («гусячі лапки»);
 • кисетні зморшки (навколо губ);
 • загальне «всихання» обличчя.

Також люди з типом старіння «Печене яблуко» схильні до ранньої появи дрібних зморшок, адже така шкіра від природи схильна до сухості через дефіцит власних ліпідів (жирів), які могли б утримувати вологу всередині. Зате через слабо розвинену підшкірно-жирову клітковину у них немає схильності до птозу (провисання) тканин і чіткий овал обличчя зберігається доволі довго.

З салонних процедур будуть ефективними масажі з поживним кремом або маскою для покращення трофіки тканин, апаратні процедури, що активізують кровообіг і обмінні процеси (наприклад, масаж обличчя «Ультратонер»). А також хімічні пілінги, ін’єкційні методики (препаратами гіалуронової кислоти та ботокс).

3. Деформаційний тип старіння або «Бульдожі щічки» 

Характерний для жінок міцної тілобудови з комбінованою або жирною шкірою, добре розвинутою підшкірно-жировою клітковиною і повним обличчям.

При деформаційному типі старіння часто спостерігається загальний набряк і деформація нижньої третини обличчя, а ось зморшок може майже не бути. Також у людей з «Бульдожими щічками» часто порушений венозний відтік, тому вони більше, ніж інші типи, схильні до почервоніння обличчя і куперозу.

Основні вікові зміни такого типу:

 • брилі;
 • друге підборіддя;
 • мішки під очима, набряки;
 • носогубні складки, зморшки-маріонетки.

З салонних процедур особливо ефективними будуть лімфодренажні масажі і масажі, які покращують венозний відтік. А також мікрострумова терапія, антикуперозний догляд, і будь-які процедури, спрямовані на зменшення набряків і корекцію овалу обличчя (застосування філлерів та ліполітиків).

4. Змішаний або комбінований тип старіння

Характерні поєднання в різних пропорціях різних ознак старіння перших трьох типів. Такий тип старіння зустрічається у жінок з комбінованим типом шкіри, нормальної тілобудови, але дещо схильних до набряків і повноти.

У комбінованого типу нерідко старіння починається з ознак типу «Втомлене обличчя», а з віком в тій чи іншій мірі приєднуються ознаки інших типів. Наприклад, на ділянках сухої шкіри з'являються дрібні зморшки, а на ділянках з розвиненою підшкірно-жировою клітковиною (в ділянці щік) з'являється пастозність, носогубні складки і набрякає овал обличчя. Цей тип старіння найбільш складний, але при цьому доволі поширений.

В даному випадку неможливо дати якісь загальні рекомендації по домашньому і салонному догляду. При комбінованому типі необхідне поєднання різних видів догляду з акцентом на корекцію тих ознак старіння, які виражені найсильніше.

5. М'язовий тип старіння 

В основному характерний для чоловіків і жінок азіатської зовнішності, але інколи зустрічається і в європейців. Для цього типу характерна розвинута мімічна мускулатура і слабо виражена підшкірно-жирова клітковина.

При мускульному типі ознаки старіння з'являються доволі пізно – шкіра обличчя довго зберігає пружність, дрібні зморшки практично відсутні, а чіткий овал обличчя зберігається до самої старості. Але потім буквально за рік-два м'язи слабнуть і відбувається швидке старіння, яке проявляється в нависанні верхньої повіки, появі заломів і крупних глибоких зморшок. При мускульному типі старіння в домашньому і салонному догляді основний акцент робиться на регулярне зволоження шкіри і профілактику гіперпігментації.

Досвідчені косметологи Центру дерматології та косметології «Івадерм» допоможуть правильно визначити зони, які найбільше потребують корекції, підібрати комплекс найбільш ефективних процедур і засобів догляду.

Запис на консультацію косметолога в «Івадерм» можна здійснити з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, а також в суботу з 9:00 до 15:00, за телефонами +38 (050) 433 03 53, +38 (068) 533 03 53.

Контурна пластика

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"