Дерматологія в Івано-Франківську

Професійна дерматологія в Івано-Франківську – ключ до здорової та привабливої шкіри

Шкіра – найбільший орган тіла, який щодня зазнає негативного впливу як зовнішніх факторів, так і внутрішніх процесів організму людини. Саме тому вона потребує постійного піклування – у цьому питанні без професійної допомоги не обійтись. Якщо вам необхідна якісна дерматологія, Івано-Франківськ – місто, де ви можете на неї розраховувати, адже тут на своїх клієнтів завжди чекає Центр дерматології та косметології «Івадерм».

Переваги дерматологічної клініки «Івадерм» в Івано-Франківську

За два роки роботи дерматологічної клініки "Івадерм" в Івано-Франківську близько 2000 клієнтів довірилися його спеціалістам і отримали високоякісні послуги. Репутація дерматології «Івадерм» як інноваційного дерматологічного закладу тримається на таких засадах:

 • Професійні лікарі. Усі працівники центру є дипломованими спеціалістами. До ваших послуг косметолог, дерматолог, дерматовенеролог, трихолог, подолог, дитячий дерматолог.
 • Індивідуальний підхід. Кожному пацієнту забезпечуються професійній супровід та індивідуальний підбір процедур і препаратів. Лікарі створюють усі умови для психологічного комфорту клієнтів.
 • Доступні ціни. Якщо здається, що вам не по кишені приватний дерматолог, Івано-Франківськ в обличчі «Івадерм» спростує цю думку: ознайомившись із прайсом центру, ви переконаєтеся у доступності послуг.
 • Сучасне обладнання. Центр оснащений новітніми апаратами для діагностики та лікування дерматологічних проблем.
 • Високі стандарти безпеки. Перед використанням усі медичні та косметологічні інструменти стерилізуються в автоклаві.
 • Перевірені косметологічні засоби. Лікарі використовують у роботі препарати всесвітньо відомих брендів: Hyalual, Filorga, Meso-Xantin, Meso-Warton, Belotero.
Дерматоскопія

Дерматоскопія – це простий і неінвазивний, безболісний метод діагностики, який дозволяє провести більш точну оцінку новоутворів шкіри. Дерматоскопічний огляд дозволяє помітити важливі додаткові деталі в морфології новоутворення і дає можливість постановити правильний діагноз.

Детальніше
Трихоскопія

Трихоскопія – це неінвазивний метод дослідження волосся і шкіри волосистої частини голови з використанням дерматоскопа. Трихоскопія є важливим методом дослідження, яка дозволяє проводити диференційну діагностику при різних видах алопецій.

Детальніше
Фототерапія

Фототерапія або світлолікування – сучасний ефективний метод лікування псоріазу, атопічного дерматиту, вітліго, червоного плоского лишаю та інших шкірних захворювань. 

Детальніше
Лікування акне

Вугрова хвороба або акне – це запалення сальних залоз, що виникає в результаті їх закупорки і вироблення надмірної кількості шкірного сала. Тільки лікар-дерматолог допоможе повністю вилікувати це захворювання. 

Детальніше
Лікування вітіліго

Вітіліго або лейкодерма – набута первинна дисхромія шкіри, тобто розлад пігментації нігтів та шкіри тіла. Сучасна дерматологія пропонує ефективні методи, щоб зменшити візуальні прояви захворювання та зупинити його поширення по тілу. 

Детальніше
Лікування псоріазу

Сучасні підходи до лікування псоріазу в нашому закладі включають: базисну терапію (медичний догляд за шкірою), топічну терапію (лікарські форми для зовнішнього застосування), фототерапію, системну терапію.

Детальніше
Лікування пігментації

Пігментація - захворювання шкіри, яке виявляється через появу пігментних плям. Таке захворювання це результат надлишкової продукції меланіну. 

Детальніше
Лікування атопічного дерматиту

Атопічний дерматит – це захворювання шкіри з хронічним перебігом і спадково-обумовленим механізмом передачі, яким хворіють від 2% до 5%  дорослих людей і 10-20% дітей по цілому світу. Цей довготривалий стан  організму проявляється у вигляді сухої шкіри, яка лущиться та подразнюється

Детальніше
Лікування екземи

Eczema (від.грец. еczeo – закипати) - це хронічне рецидивне захворювання шкіри, яке виникає внаслідок полівалентної сенсибілізації організму і проявляється запаленням в поверхневих шарах шкіри з виникненням різноманітної висипки та інтенсивного свербежу. 

Детальніше
Лікування алергічних захворювань шкіри

Алергічне захворювання шкіри - гострий запалений процес на шкірі, який розвивається внаслідок дії певних алергічних подразників, що потрапили в організм людини через дихальні шляхи, шлунково-кишковий тракт, шляхом підшкірних, внутрішньом’язових чи внутрішньовенних ін’єкцій.

Детальніше
Лікування грибкових захворювань шкіри

Патогенні грибки різних видів, являються збудниками грибкових захворювань шкіри. Хвора людина або тварина є джерелом зараження. Зараження може відбуватися при безпосередньому контакті., а також через предмети особистого користування.

Детальніше
Лікування рубців

Рубці на шкірі – продукт регенерації, який появляється на шкірі в місці пошкодження епідермісу, дерми і / або гіподерми. Рубці можуть бути також результатом перенесених захворювань шкіри, або наслідком травм, опіків, хірургічних втручань.

Детальніше
Лікування рожевих вугрів

Розацеа (хвороба рожевих вугрів) – це хронічне захворювання, яке уражає частіше центральну частину обличчя, інколи шкіру повік. Існують періоди загострення та ремісії даного захворювання. При цьому, при вчасному зверненні до лікаря захворювання можна добре контролювати.

Детальніше
Лікування алопеції

 У нормі процес випадіння волосся є непомітним для людського ока, оскільки волосяні фолікули, незалежно один від одного, проходять через 3 етапи розвитку    

Детальніше
Лікування підвищеної пітливості

Підвищене потовиділення або гіпергідроз є дуже поширеною проблемою. Відповідно до статистики, дане захворювання спостерігається в 3%-10% населення. Підвищена пітливість приносить людині дискомфорт та погіршує якість життя

Детальніше
Видалення судинних зірочок

Телеангіектазії або «судинні зірочки» ‒ це розширення судин, розташованих поверхнево в дермі. Часто зустрічаються на шкірі щік, крил носа.

Детальніше
Видалення бородавок, папілом

Кріодеструкція (кріодеструкція рідким азотом) – метод локального впливу низьких температур з лікувальною метою, при якому тканини, що підлягають видаленню підлягають руйнуванню (деструкції) за допомогою заморожування. 

Детальніше
Лікування врослого нігтя

Використовуємо титанову нитку для вирівнювання нігтьової пластини і попередження повторного вростання. Поступове відновлення форми проводиться раз на місяць.

Детальніше

Дерматологія в Івано-Франківську з широким спектром послуг

Ще одна принципова перевага центру – широкий спектр дерматологічних послуг. Коли вам знадобиться сучасна дерматологія, Івано-Франківськ запропонує багато варіантів, але саме в «Івадерм» ви зможете отримати допомогу за різними напрямками:

 • дерматоскопія;
 • трихоскопія;
 • фототерапія;
 • видалення папілом, бородавок, судинних зірочок;
 • лікування акне, псоріазу, вітіліго, пігментації, екземи, рубців, атопічного дерматиту, рожевих вугрів, алопеції, гіпергідрозу, алергічних і грибкових захворювань.

Первинна консультація дерматолога в Івано-Франківську допоможе з’ясувати причини проблем зі шкірою і визначити ефективні методи їх подолання. Щоб зробити перший крок на цьому шляху, звертайтеся до відділення дерматології за телефоном та адресою, зазначеними у розділі «Контакти».