Масаж в Івано-Франківську

Масаж спини

Ззагальновідомий метод оздоровлення – лікувальний масаж спини. Звертайтесь на якісний масаж в Івано-Франківську в центр «Івадерм», де працюють кращі спеціалісти у своїй галузі.

Детальніше
Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масаж активізує роботу лімфатичної системи, що позитивно впливає не тільки на стан шкіри, а й на організм і самопочуття людини загалом. Масаж проводиться на проблемних зонах: обличчя, руки, литки, стегна, живіт і сідниці. Процедура може тривати від 30 хвилин до 1,5 години залежно від ...

Детальніше
Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж допоможе позбутися неестетичної «апельсинової шкірки», зробить шкіру гладенькою, сприятиме поліпшенню кровообігу, відтоку лімфи та обміну речовин.

Детальніше
Масаж обличчя “класичний”

/Класичний масаж обличчя має сприятливу дію на мімічні м’язи обличчя, покращує їх кровопостачання, збагачує киснем, збільшує вміст глікогену і одночасно видаляє вуглекислоту, молочну і інші кислоти, які сприяють ацидозу тканин.

Детальніше
Масаж обличчя “Ультратонер”

Масаж обличчя за допомогою ультратонера – досить комфортний і ефективний спосіб боротьби з недоліками на шкірі обличчя. Дана процедура має тривалий ефект, усуває цілий ряд косметологічних проблем, діючи на шкіру делікатно і безболісно.

Детальніше