Трихолог в Івано-Франківську – це лікар-дерматолог, який займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань волосся і шкіри голови.

Консультація трихолога в Івано-Франківську

Найчастіше ми починаємо помічати проблеми з волоссям, коли воно випадає у більшій кількості, ніж звичайно. Однак є й багато інших симптомів, пов'язаних зі здоров'ям волосся та шкіри голови, при яких потрібно якнайшвидше записатися на консультацію лікаря-трихолога.

Слід пам'ятати, що волосся – це не тільки окраса людини, але і наочний показник загального її стану здоров'я.

Існує багато різних факторів, через які волосся втрачає природний вигляд та випадає. Одними з найпоширеніших є такі:

 • гормональні зміни в організмі в період вагітності, годування дитини грудьми, менопаузи та ін.;
 • дерматологічні захворювання, пов'язані із запаленням шкіри голови;
 • нестача необхідних організму речовин (заліза, білка і т.д.);
 • пошкодження волосся внаслідок перенесених захворювань або прийому медичних препаратів; порушення роботи ендокринної системи;
 • погіршення стану волосся, пов'язане зі спадковою схильністю.

Всі ці фактори можуть призвести до серйозних проблем, вирішити які Вам допоможе лише спеціаліст.

Коли потрібно записатись на консультацію лікаря-трихолога в Івано-Франківську?

Консультація трихолога в Івано-Франківську необхіюна, якщо у вас з'явилися такі симптоми:

 • волосся почало сіктися та ламатися; волосини стали помітно тоншими, ніж раніше;
 • волосся інтенсивно випадає та рідшає, втрачає блиск та пишність;
 • з'явилася лупа, з якою не може впоратися шампунь;
 • шкіра голови стала надто сухою або жирною, з'явився свербіж, плями, запалені утворення чи ін.;
 • волосся та шкіра голови швидко забруднюються, стають жирними.

Не чекайте, що ці тривожні ознаки зникнуть самі собою. Запишіться на прийом до трихолога в Центр дерматології та косметології «Івадерм».

Як підготуватися до прийому лікаря-трихолога?

Прийом у лікаря-трихолога, Івано-ФранківськЛікар-трихолог в Івано-Франківську проводить прийом  у форматі бесіди, під час якої він з'ясує приблизні часові рамки, коли почалися проблеми з волоссям або шкірою голови, також поцікавиться станом волосся найближчих родичів, так як генетична схильність також може мати значення.

 • Перед консультацією бажано вимити голову звичайною теплою водою без шампуню.
 • Також будьте готові відверто розповісти лікарю про недавно пережиті стреси, про те, як і чим Ви харчуєтеся, чи приймаєте сильнодіючі лікарські препарати, страждаєте хронічними захворюваннями.
 • Після цього лікар оглядає волосся та шкіру голови за допомогою трихоскопа. Якоїсь особливої підготовки консультація у трихолога не потребує.
 • Також лікар-трихолог може призначити лабораторні аналізи, зокрема такі як біохімічний аналіз крові та інше.

Інколи для постановки діагнозу виникає необхідність проконсультуватися у лікарів суміжних галузей медицини, зокрема ендокринолога, невролога або гастроентеролога, оскільки часто проблеми з волоссям та шкірою голови пов'язані з захворюваннями ендокринної та нервової систем, шлунково-кишкового тракту.

Як призначається лікування волосся трихологом в Центрі дерматології та косметології «Івадерм»?

Уважно вивчивши дані діагностичних досліджень та ознайомившись з висновками лікарів-колег з інших галузей, лікар-трихолог в Івано-Франківську призначить консервативне лікування (медикаментозне, фізіотерапевтичне), порекомендує засоби для домашнього догляду та профілактики захворювань волосся.

В «Івадерм» проводяться різні фізіотерапевтичні та ін'єкційні процедури, спрямовані на лікування волосся і шкіри голови:

1. Фототерапія – сучасний апаратний метод лікування різних захворювань шкіри (псоріазу, атопічного дерматиту, лишаїв, себореї та ін.), який допоможе при проблемах шкіри голови.

2. Плазмотерапія – метод оздоровлення шкіри голови за допомогою введення спеціальних ін'єкцій тромбоцитів з власної крові пацієнта. Плазма стимулює нормальну роботу волосяних фолікулів та клітин шкіри, в результаті чого зникають запальні процеси та припиняється випадання волосся.

3. Мезотерапія – ще один ін'єкційний метод, при якому злікар-трихолог використовує спеціальний мезококтейль. Такий препарат містить необхідні для оздоровлення речовини: вітаміни, мікроелементи, амінокислоти та ін. В «Івадерм» ми використовуємо сертифіковані препарати серії NSTF (Laboratories FILORGA, Франція).

Вибір методики лікування залежить від кожного конкретного клінічного випадку. Тому обов'язково записуйтеся на консультацію до спеціаліста і не займайтеся самолікуванням.

5 причин прийти на консультацію трихолога в Івано-Франківську в «Івадерм»

Звертаючись на консультацію трихолога в Івано-Франківську у наш центр, Ви отримуєте такі переваги:

 1. Усі трихологи мають медичну освіту за спеціальністю «дерматологія» і досвід роботи не менше п'яти років.
 2. Обстеження проводиться за допомогою сучасного пристрою – трихоскопа, який дає можливість детально проаналізувати проблему та встановити точний діагноз.
 3. Заявки від пацієнтів приймаються по запису, тому лікар прийме Вас у точно назначений час. Також працюємо в суботу з 9:00 до 15:00.
 4. Професійний огляд дерматолога-трихолога дозволить визначити захворювання та його причини, підібрати правильне, ефективне лікування.
 5. У нас чисто та безпечно. Усі інструменти обов'язково стерилізуються. Дотримуються усі санітарні норми під час карантину.

На консультацію трихолога в Івано-Франківську в центрі «Івадерм» записуйтесь з понеділка по п'ятницю та в суботу за допомогою форм на сайті або за телефонами: +38 (050) 433 03 53 , +38 (068) 533 03 53

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"