Лікування розтяжок в Івано-Франківську

Різке зростання м'язів або підшкірного жиру (целюліт) веде до того, що "непідготовлена" шкіра розтягується, і виникають розриви. Отже, спровокувати появу розтяжок може різке схуднення, вагітність, годування грудьми, вживання препаратів для збільшення м'язової тканини і безліч інших обставин. Саме тому важливо вчасно почати лікування розтяжок в Івано-Франківському центрі Івадерм. Переважно розтяжки виникають внаслідок гормонального дисбалансу в організмі. Відбувається стоншення і розрив шкірних волокон, але передує, насамперед, посилена секреція кортизолу. Порушується процес синтезу еластину і колагену від яких безпосередньо залежить пружність і еластичність дерми.

Причини такої гіперсекреції можуть бути найрізноманітніші. Бувають стрії малих розмірів блідо-рожевуваті, неглибокі ниткоподібні і синьо-бордові розтяжки. Найбільш вразливі місця для таких проявів - груди, живіт, сідниці,стегна.

Основні групи людей, які зустрічаються з даною естетичною проблемою:

- підлітки;
- вагітні жінки;
- спортсмени, бодібілдери.

Говорячи про ефективність лікування стрій, то можна зауважити, що вона залежить від того, коли було розпочато лікування і чи проводилась профілактика. Потрібно почати косметологічне лікування на ранніх етапах розвитку розтяжок, щоб мати максимальний ефект. Якщо розглядати більш давні розтяжки, що виникли рік тому, то вони, як правило, світлі і рубці в них повністю сформувалися. В такому випадку ефект буде мінімальний і усунути їх практично неможливо.

За допомогою сучасних косметологічних процедур розтяжки можна зробити практично непомітними.

Лікування стрій (розтяжок) в Івано-Франківську включає:

  • Дієта;
  • Вітамінотерапія;
  • Використання спеціальних гелів, кремів, емульсій збагачених активними речовинами;
  • Мезотерапія. Введення мезококтелей з ферментами, еластином, кремнієм і іншими активними речовинами в проблемну ділянку. Курс процедур становить 10-12 з інтервалом 12-14днів.

Боротися з даною проблемою достатньо важко. Лікування розтяжок в Івано-Франківську можна провести в центрі Івадерм. А щоб уникнути лікування слід подумати про профілактику та зменшити ризики утворення. Попередити появу розтяжок можна за допомогою спеціальних засобів, які покращують еластичність шкіри. Вони збагачені маслами, а також еластином і колагеном. Якщо ви худнете, то рекомендується щодня приймати контрастний душ, робити масаж.

Мезотерапія тіла

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"