Лікування розтяжок в Івано-Франківську

Лікування розтяжок в Івано-Франківську
Лікування розтяжок в Івано-Франківську

 Розтяжки (стрії) – це рубцеві зміни шкіри, які виникають внаслідок мікророзривів волокон дермального покриву. Кожна друга жінка зустрічається з цією неприємною проблемою.

Різке зростання м'язів або підшкірного жиру (целюліт) веде до того, що "непідготовлена" шкіра розтягується, і виникають розриви. Отже, спровокувати появу розтяжок може різке схуднення, вагітність, годування грудьми, вживання препаратів для збільшення м'язової тканини і безліч інших обставин. Саме тому важливо вчасно почати лікування розтяжок в Івано-Франківському центрі Івадерм. Переважно розтяжки виникають внаслідок гормонального дисбалансу в організмі. Відбувається стоншення і розрив шкірних волокон, але передує, насамперед, посилена секреція кортизолу. Порушується процес синтезу еластину і колагену від яких безпосередньо залежить пружність і еластичність дерми.

Причини такої гіперсекреції можуть бути найрізноманітніші. Бувають стрії малих розмірів блідо-рожевуваті, неглибокі ниткоподібні і синьо-бордові розтяжки. Найбільш вразливі місця для таких проявів - груди, живіт, сідниці,стегна.

Основні групи людей, які зустрічаються з даною естетичною проблемою:

- підлітки;
- вагітні жінки;
- спортсмени, бодібілдери.

Говорячи про ефективність лікування стрій, то можна зауважити, що вона залежить від того, коли було розпочато лікування і чи проводилась профілактика. Потрібно почати косметологічне лікування на ранніх етапах розвитку розтяжок, щоб мати максимальний ефект. Якщо розглядати більш давні розтяжки, що виникли рік тому, то вони, як правило, світлі і рубці в них повністю сформувалися. В такому випадку ефект буде мінімальний і усунути їх практично неможливо.

За допомогою сучасних косметологічних процедур розтяжки можна зробити практично непомітними.

Лікування стрій (розтяжок) в Івано-Франківську включає:

  • Дієта;
  • Вітамінотерапія;
  • Використання спеціальних гелів, кремів, емульсій збагачених активними речовинами;
  • Мезотерапія. Введення мезококтелей з ферментами, еластином, кремнієм і іншими активними речовинами в проблемну ділянку. Курс процедур становить 10-12 з інтервалом 12-14днів.

Боротися з даною проблемою достатньо важко. Лікування розтяжок в Івано-Франківську можна провести в центрі Івадерм. А щоб уникнути лікування слід подумати про профілактику та зменшити ризики утворення. Попередити появу розтяжок можна за допомогою спеціальних засобів, які покращують еластичність шкіри. Вони збагачені маслами, а також еластином і колагеном. Якщо ви худнете, то рекомендується щодня приймати контрастний душ, робити масаж.

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"

Цідило Іванна Григорівна
дерматовенеролог, дерматоскопіст, трихолог, косметолог

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, доцент, член Європейської асоціації дерматовенерологів (УАЛДВК * UADVC)

Детальніше
Луцик Іванна Володимирівна
трихолог, дерматовенеролог, дерматоскопіст, косметолог

Кваліфікований спеціаліст в естетичній косметології, член української асоціації дерматологів.

 

Детальніше
Чеховська Валентина Богданівна
дерматовенеролог, косметолог, дерматоскопіст, трихолог, ін'єкціоніст

Кваліфікований спеціаліст в естетичній та ін'єкційній косметології, спеціаліст з лазерних та апаратних методик

Детальніше
Данчук Уляна Іванівна
дерматовенеролог, косметолог

Володіє сучасними методиками ін’єкцій краси: контурної пластики, біоревіталізації, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапії, лазерної та апаратної косметології.

Детальніше
Никифорук Марина Михайлівна
дерматовенеролог, трихолог, косметолог, дерматоскопіст

Спеціаліст з понад 15-річним досвідом роботи в галузі дерматології, в тому числі дитячої дерматології, трихології, ін’єкційної та апаратної косметології . Косметолог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. 

Детальніше