Розрізняють трихоскопію з використанням імерсійної рідини (імерсійну) і без використання імерсії (суху). Імерсійна трихоскопія допомагає оцінити стан шкіри скальпу і судин, тоді як «суха» трихоскопія найбільш інформативна для оцінки наявності лущення, проявів себореї, пери фолікулярного гіперкератозу. 

При трихоскопії використовуються лінзи з різним збільшенням – від 10-ти до 100-кратного. Найбільш часто використовуються лінзи з діапазоном збільшення від 20-ти до 70-кратного.

Діагностика шкіри голови в Івано-Франківську

Діагностика шкіри голови в Івано-Франківську методом трихоскопії в сучасній дерматології дозволяє оцінити стан трихоскопічних структурних одиниць: структуру і діаметр волосяного стержня, стан перифолікулярного епідермісу, устя волосяних фолікул і судини шкіри волосистої частини голови. 

Трихоскопія застосовується при диференціальній діагностиці між гніздовидною алопецією і трихотиломанією, рубцевими і не  рубцевими алопеціям. 

Метод також довів свою ефективність в діагностиці себореї і псоріазу волосистої частини голови.

Візуалізація структурних порушень волосяного стержня дає можливість діагностувати генетичні захворювання. Також можна оцінити особливості васкуляризації шкіри голови.

Трихоскопія допомагає виявити анізотрихоз – наявність у пацієнта різного діаметру фолікул, а також кількість волосся в  фолікулярних юнітах і їх розташування відносно один одного.

Доступна ціна на трихоскопію в Івано-Франківську в нашому центрі 

Назва послуги Ціна, грн.
Трихоскопія
Огляд від 450
Консультація лікаря-дерматовенеролога, кандидата медичних наук:
Первинна 400
Повторна 300
Консультація лікаря-дерматовенеролога:
Первинна 350
Повторна 300
Виклик дерматолога на дім
Візит дерматолога додому 550
Інші послуги дерматології

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"