Трихоскопія

Трихоскопія
Трихоскопія

Трихоскопія – це неінвазивний метод дослідження волосся і шкіри волосистої частини голови з використанням дерматоскопа. Трихоскопія є важливим методом дослідження, яка дозволяє проводити диференційну діагностику при різних видах алопецій.

 

Розрізняють трихоскопію з використанням імерсійної рідини (імерсійну) і без використання імерсії (суху). Імерсійна трихоскопія допомагає оцінити стан шкіри скальпу і судин, тоді як «суха» трихоскопія найбільш інформативна для оцінки наявності лущення, проявів себореї, пери фолікулярного гіперкератозу. 

При трихоскопії використовуються лінзи з різним збільшенням – від 10-ти до 100-кратного. Найбільш часто використовуються лінзи з діапазоном збільшення від 20-ти до 70-кратного.

Діагностика шкіри голови в Івано-Франківську

Діагностика шкіри голови в Івано-Франківську методом трихоскопії в сучасній дерматології дозволяє оцінити стан трихоскопічних структурних одиниць: структуру і діаметр волосяного стержня, стан перифолікулярного епідермісу, устя волосяних фолікул і судини шкіри волосистої частини голови. 

Трихоскопія застосовується при диференціальній діагностиці між гніздовидною алопецією і трихотиломанією, рубцевими і не  рубцевими алопеціям. Метод також довів свою ефективність в діагностиці себореї і псоріазу волосистої частини голови.

Візуалізація структурних порушень волосяного стержня дає можливість діагностувати генетичні захворювання. Також можна оцінити особливості васкуляризації шкіри голови.

Трихоскопія допомагає виявити анізотрихоз – наявність у пацієнта різного діаметру фолікул, а також кількість волосся в  фолікулярних юнітах і їх розташування відносно один одного.

Доступна ціна на трихоскопію в Івано-Франківську в нашому центрі 

Інші послуги дерматології

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"

Цідило Іванна Григорівна
дерматовенеролог, дерматоскопіст, трихолог, косметолог

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, доцент, член Європейської асоціації дерматовенерологів (УАЛДВК * UADVC)

Детальніше
Пупенко Мар’яна Богданівна
дерматовенеролог, косметолог

Спеціаліст по б’ютифікації обличчя, а саме – контурній пластиці, мезотерапії, тредліфтингу (мезонитки), інтимному філлінгу. 

Детальніше
Луцик Іванна Володимирівна
трихолог, дерматовенеролог, дерматоскопіст, косметолог

Кваліфікований спеціаліст в естетичній косметології, член української асоціації дерматологів.

 

Детальніше
Данчук Уляна Іванівна
дерматовенеролог, косметолог

Володіє сучасними методиками ін’єкцій краси: контурної пластики, біоревіталізації, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапії, лазерної та апаратної косметології.

Детальніше
Никифорук Марина Михайлівна
дерматовенеролог, трихолог, косметолог, дерматоскопіст

Спеціаліст з понад 15-річним досвідом роботи в галузі дерматології, в тому числі дитячої дерматології, трихології, ін’єкційної та апаратної косметології . Косметолог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. 

Детальніше