Трихоскопія – це неінвазивний метод дослідження волосся і шкіри волосистої частини голови з використанням дерматоскопа. Трихоскопія є важливим методом дослідження, яка дозволяє проводити диференційну діагностику при різних видах алопецій.
Розрізняють трихоскопію з використанням імерсійної рідини (імерсійну) і без використання імерсії (суху). Імерсійна трихоскопія допомагає оцінити стан шкіри скальпу і судин, тоді як «суха» трихоскопія найбільш інформативна для оцінки наявності лущення, проявів себореї, пери фолікулярного гіперкератозу.
При трихоскопії використовуються лінзи з різним збільшенням – від 10-ти до 100-кратного. Найбільш часто використовуються лінзи з діапазоном збільшення від 20-ти до 70-кратного.
Діагностика шкіри голови в Івано-Франківську методом трихоскопії в сучасній дерматології дозволяє оцінити стан трихоскопічних структурних одиниць: структуру і діаметр волосяного стержня, стан перифолікулярного епідермісу, устя волосяних фолікул і судини шкіри волосистої частини голови.
Трихоскопія застосовується при диференціальній діагностиці між гніздовидною алопецією і трихотиломанією, рубцевими і не рубцевими алопеціям. Метод також довів свою ефективність в діагностиці себореї і псоріазу волосистої частини голови.
Візуалізація структурних порушень волосяного стержня дає можливість діагностувати генетичні захворювання. Також можна оцінити особливості васкуляризації шкіри голови.
Трихоскопія допомагає виявити анізотрихоз – наявність у пацієнта різного діаметру фолікул, а також кількість волосся в фолікулярних юнітах і їх розташування відносно один одного.
Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі
Дерматоскопія – це простий і неінвазивний, безболісний метод діагностики, який дозволяє провести більш точну оцінку новоутворів шкіри. Дерматоскопічний огляд дозволяє помітити важливі додаткові деталі в морфології новоутворення і цим полегшує і дає можливість постановки правильного діагнозу.
ДетальнішеФототерапія (або світлолікування) UVB 311nm – це новий, безпечний та ефективний метод лікування шкірних захворювань. Таким методом лікують найрізноманітніші хвороби шкіри, такі як: псоріаз, атопічний дерматит, вітліго, червоний плоский лишай, тощо.
ДетальнішеАкне (вугрова хвороба) – це запальне захворювання сальних залоз, що виникає в результаті їхньої закупорки і вироблення надмірної кількості шкірного сала. Вугрова хвороба уражає біля 85% підлітків та близько 14% жінок у третьому десятилітті життя.
ДетальнішеВітіліго – це захворювання шкіри, яке недостатньо вивчене на даний момент. В третині випадків воно передається по спадковості. Лейкодерма (тобто вітіліго) не є характерним захворюванням для певної раси, в середньому, його поширеність складає 1 % населення планети.
ДетальнішеСучасні підходи до лікування псоріазу в нашому закладі включають: базисну терапію (медичний догляд за шкірою),топічну терапію (лікарські форми для зовнішнього застосування), фототерапію, системну терапію.
ДетальнішеПігментація - захворювання шкіри, яке виявляється через появу пігментних плям. Таке захворювання це результат надлишкової продукції меланіну.
ДетальнішеАтопічний дерматит – це захворювання шкіри з хронічним перебігом і спадково-обумовленим механізмом передачі, яким хворіють від 2% до 5% дорослих людей і 10-20% дітей по цілому світу. Цей довготривалий стан організму проявляється у вигляді сухої шкіри, яка лущиться та подразнюється
ДетальнішеEczema (від.грец. еczeo – закипати) - це хронічне рецидивне захворювання шкіри, яке виникає внаслідок полівалентної сенсибілізації організму і проявляється запаленням в поверхневих шарах шкіри з виникненням різноманітної висипки та інтенсивного свербежу.
ДетальнішеАлергічне захворювання шкіри - гострий запалений процес на шкірі, який розвивається внаслідок дії певних алергічних подразників, що потрапили в організм людини через дихальні шляхи, шлунково-кишковий тракт, шляхом підшкірних, внутрішньом’язових чи внутрішньовенних ін’єкцій.
ДетальнішеПатогенні грибки різних видів, являються збудниками грибкових захворювань шкіри. Хвора людина або тварина є джерелом зараження. Зараження може відбуватися при безпосередньому контакті., а також через предмети особистого користування.
ДетальнішеРубці на шкірі – продукт регенерації, який появляється на шкірі в місці пошкодження епідермісу, дерми і / або гіподерми. Рубці можуть бути також результатом перенесених захворювань шкіри, або наслідком травм, опіків, хірургічних втручань.
ДетальнішеРозацеа (хвороба рожевих вугрів) – це хронічне захворювання, яке уражає частіше центральну частину обличчя,інколи шкіру повік. Існують періоди загострення та ремісії даного захворювання. При цьому, при вчасному зверненні до лікаря захворювання можна добре контролювати.
ДетальнішеУ нормі процес випадіння волосся є непомітним для людського ока, оскільки волосяні фолікули, незалежно один від одного, проходять через 3 етапи розвитку
Детальніше
Підвищене потовиділення або гіпергідроз є дуже поширеною проблемою. Відповідно до статистики, дане захворювання спостерігається в 3%-10% населення. Підвищена пітливість приносить людині дискомфорт та погіршує якість життя
ДетальнішеТелеангіектазії або «судинні зірочки» ‒ це розширення судин, розташованих поверхнево в дермі. Часто зустрічаються на шкірі щік, крил носа.
ДетальнішеКріодеструкція (кріодеструкція рідким азотом) – метод локального впливу низьких температур з лікувальною метою, при якому тканини, що підлягають видаленню підлягають руйнуванню (деструкції) за допомогою заморожування.
ДетальнішеВикористовуємо титанову нитку для вирівнювання нігтьової пластини і попередження повторного вростання. Поступове відновлення форми проводиться раз на місяць.
ДетальнішеВідгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.
Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"