Косметологія

Краса та молодість занадто швидкоплинні, але професійні косметологи, інноваційні медичні технології і косметичні засоби здатні творити справжні дива.

Лікар-косметолог в Івано-Франківську 

Якщо вважаєте за потрібне відкорегувати свою зовнішність, позбавитись зморшок або будь яких дефектів, саме час звернутись до висококваліфікованих спеціалістів центру «Івадерм», який надає послуги дерматології та косметології в Івано-Франківську вже 3 роки. За цей час допомогою фахівців «Івадерму» скористались близько 2000 клієнтів, які залишились задоволені отриманими послугами та результатами.

Косметологія Івадерм в Івано-Франківську з широким спектром послуг

Головні переваги нашої косметологічної клініки:

  1. послуги досвідчених лікарів-косметологів;
  2. новітні технології;
  3. сучасні косметологічні препарати;
  4. бездоганні чистота та стерильність;
  5. високотехнологічне обладнання;
  6. привітний та чуйний персонал;
  7. прийнятні ціни;
  8. індивідуальній підхід до кожного клієнта.

Якщо Вам потрібен лікар-косметолог в Івано-Франківську, звертайтесь у наш професійний центр «Івадерм». У своїй роботі ми використовуємо косметологічні засоби преміум-класу: Hyalual, Meso-Xantin, Meso-Warton, Filorga, Belotero. Всі інструменти перед використанням проходять ретельну стерилізацію в автоклаві. У нас завжди чисти та безпечно. До Ваших послуг зручні кабінети для особистого прийому. 

Пам'ятайте, що перед проведенням косметичних процедур та використанням косметичних препаратів необхідна консультація косметолога в Івано-Франківську. Наші лікарі підберуть оптимальні процедури, лікувальні та косметичні засоби, які надовго позбавлять Вас від проблем зі шкірою. Коштуватиме ця робота недорого, а отриманий ефект перевершить усі очікування.

Лазерна епіляція

На сьогоднішній день лазерна епіляція є одним з найбільш популярних методів боротьби з небажаним волоссям на тілі як у жінок, так і у чоловіків. Принцип дії даного методу полягає у руйнуванням волосяних фолікулів за допомогою лазерного променя. 

Детальніше
SMAS-ліфтинг в Івано-Франківську

Апаратний SMAS-ліфтинг – альтернатива пластичній хірургії. Основні переваги: можна застосовувати на будь-яких ділянках обличчя, апарат налаштовуться саме на потрібну глибину дії ультразвукового імпульсу, не пошкоджує поверхню тканин, досягає шару м'язів; процедура практично безболісна, нема періоду ...

Детальніше
Лазерне шліфування шкіри в Івано-Франківську

Лазерне шліфування шкіри за допомогою технології CO2 – це не тільки підтяжка та омолодження, але й позбавлення від рубців, шрамів, бородавок, папілом та ін. 

Детальніше
Ін’єкції ботоксу

Боротьба зі зморшками на обличчі є невід’ємною частиною дерматокосметології. Один із таких методів базується на застосуванні ботулінічного токсину типу А. 

Детальніше
Корекція овалу обличчя

Корекція овалу обличчя – це процедура або комплекс процедур, які проводяться з метою корекції форми обличчя, покращення стану м'язів та шкіри обличчя. 

Детальніше
Зменшення другого підборіддя

В центрі «Івадерм» пропонуємо тільки ефективні методики зменшення другого підборіддя: смас-ліфтинг, ін'єкції ліполітиків та ін.

Детальніше
Мезотерапія обличчя

Мезотерапія – метод покращення стану та зовнішнього вигляду обличчя за допомогою введення препарату в малих дозах (гіалуронової кислоти, мікроелементів, вітамінів, амінокислот, ферментів, речовин, які покращують кровообіг) у поверхневі та середні шари шкіри. 

Детальніше
Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг (плазмотерапія) – це безопераційне омолодження шкіри з використанням власної плазми, збагаченої тромбоцитами та факторами росту. 

Детальніше
IPL-терапія в Івано-Франківську

IPL-терапія показана при вугрях, розацеа, пігментних плямах та ін. Крім того, інтенсивний світловий потік ефективно висвітлює, омолоджує та підтягує шкіру, усуває вікові зміни.  

Детальніше
Інтимна контурна пластика

Відновлення сексуальної привабливості, фізичного та психологічного комфорту жінки.

Детальніше
Карбокситерапія

Карбокситерапія - процедура, метою якої є активація фібробластів, які стимулюють синтез колагену і еластину. Карбокситерапія немає вікових обмежень.

Детальніше
Експрес ліфтинг

Експрес  ліфтинг – це процедура за допомогою якої відбувається миттєва підтяжка та максимальний ліфтинг. Дана процедура  розроблена для так званих особливих  випадків, коли треба вже і негайно.

Детальніше
Пілінги

Пілінги застосовуються при таких захворюваннях і станах шкіри, як акне, дисхромії, хроно – і фото старіння шкіри, мімічні морщини, поверхневі рубці, грубий мікрорельєф шкіри, розширені пори, жирна шкіра, веснушки, хлоазма.

Детальніше
Механічна чистка обличчя

Механічна чистка обличчя  – це один з найдієвіших способів очищення шкіри. Дана процедура підходить як для жирної, так і для комбінованої шкіри. Сприяє активізації обмінних процесів шкіри обличчя, також посилює регенарацію шкіри та шкірний імунітет.

Детальніше
Ультразвукова чистка обличчя

Ультразвукова чистка – це метод, який дозволяє ефективно очистити шкіру і активізувати всі обмінні процеси, не ушкодивши при цьому цілісність тканин. Дана чистка відноситься до прогресивних методик, має масу переваг, основною з яких є можливість практично повністю звільнитися від ороговілих клітин ш ...

Детальніше
Проколювання вух

Процедура проколювання вух проводиться у спеціальному медичному закладі та лікарем-фахівцем. Сама головна вимога-стерильність. Дана процедура проводиться в присутності батьків.

Детальніше
Відновлення краси шиї та декольте

Доглядати за шкірою шиї та декольте потрібно якомога раніше. «Івадерм» пропонує комплекс методик, які допоможуть зберегти молодість та здоров'я цих зон.

Детальніше
Редермалізація шкіри рук

Редералізація – косметологічна методика омолодження шкіри з допомогою ін'єкційного введення перепаратів «Гіалураль» з метотою покращення стану шкіри та протидії віковим змінам. 

Детальніше
Біоревіталізація

Біоревіталізація ‒ це ін'єкційна процедура, під час якої здійснюють введення під шкіру препаратів на основі гіалуронової кислоти, яка ефективно допомагає усунути проблеми шкіри

Детальніше
Контурна пластика

Контурна пластика – ін’єкційна методика, яка: ефективно вирішує більшість проблем, які раніше можгла подолати лише пластична хірургія; ін'єкції гіалуроної кислоти безпечні для організму і практично безболісні; процедури не тривалі по часу виконання, але мають довготривалий ефект (від кількох мі ...

Детальніше
Мезотерапія тіла

Мезотерапія тіла в Івано-Франківську — універсальна ін’єкційна техніка омолодження та оздоровлення шкірних покривів. Дана техніка забезпечує транспорт вітамінів і мінералів, нуклеїнових кислот і амінокислот безпосередньо в дерму(середній шар шкіри).  В практиці надають перевагу коктелям з декількох ...

Детальніше

Переваги звернення до косметології «Івадерм»

Лікар косметолог в Івано-Франківську допоможе, якщо у Вас виникли такі проблеми:

1) потребує корекції овал обличчя;
2) необхідно зменшити друге підборіддя;
3) потрібно омолодження шкіри;
4) виникла необхідність в епіляції;
5) хочете позбутися поверхневих рубців та мімічних зморшок на обличчі;
6) маєте намір проколоти вуха собі або дитині;
7) потребуєте пластики інтимних зон.

Консультація косметолога в Івано-Франківську в центрі «Івадерм»

У нашому косметичному салоні працюють лікарі з вищою освітою, які постійно підвищують свою кваліфікацію, проходять навчання та стажування у відомих європейських клініках, відвідують міжнародні конференції і застосовують новітні технології на практиці. Косметологи з Івано-Франківська мають великий досвід застосування сучасних препаратів, а також у діагностиці та лікуванні шкірних захворювань, ін'єкційних методиках, лазерній епіляції.