Консультація дерматолога

Причиною звернення до дерматолога в Івано-Франківську є в першу чергу будь-які зміни шкірних покривів на тілі людини, особливо ті, які створюють фізичний дискомфорт – свербіж, подразнення, набряки, нагноєння та ін. Якщо Ви помітили почервоніння або інші зміни кольору шкіри, постійні або періодичні висипання різної інтенсивності, появу новоутворів чи запальних процесів, не зволікаючи записуйтесь на огляд до лікаря. Фахівці Центру дерматології та косметології «Івадерм» є дипломованими спеціалістами по напрямку «дерматологія» з багаторічним досвідом роботи, які постійно підвищують свою кваліфікацію, включаючи в роботу з пацієнтами новітні ефективні методики лікування.

Щоб записатися на прийом до дерматолога в «Івадерм», телефонуйте:

+38 (050) 433 03 53, +38 (068) 533 03 53

Як проходить консультація дерматолога в Івано-Франківську 

Перед тим як йти на консультацію до дерматолога в Івано-Франківську кожному пацієнту необхідно дотриматися кількох простих кроків, щоб спеціаліст міг швидко і правильно визначити діагноз та розпочати лікування:

 1. За 3-5 днів до консультації пацієнтові слід уникати потрапляння на уражену шкіру миючих засобів, не наносити лікарські засоби у вигляді кремів, мазей, емульсій, не наносити будь-які косметичні засоби по догляду за шкірою.
 2. В день прийому краще не мочити уражені ділянки, тому що при першій зустрічі лікар повинен чітко розуміти, що саме спровокувало дане захворювання, які реальні суб’єктивні відчуття (симптоми) пацієнта у з'язку з проблемою.

Після того як лікар огляне Вас, при потребі він може призначити додаткові обстеження або аналізи, які допоможуть в постановці діагнозу, направити на консультації лікарів суміжних галузей (дієтолога, гінеколога та ін.).

Вартість консультації дерматолога в Центрі дерматології та косметології «Івадерм»

Консультація лікаря-дерматолога, кандидата медичних наук Ціна, грн.
Первинна 400
Вторинна 300 
Консультація лікаря-дерматолога Ціна, грн.
Первинна 350
Вторинна 300
Виклик дерматолога на дім Ціна, грн.
Візит дерматолога додому

550

Після відправлення даних з форми запису наш адміністратор зв'яжуться з Вами для уточнення дати і часу прийому у найближчий робочий день. 

Які хвороби лікує приватний дерматолог чи дерматовенеролог?

Шкіра – це дзеркало стану всього організму, зокрема внутрішніх органів. Тому будь-які зміни на шкірі часто вказують і на інші проблеми з фізичним здоров'ям. В раках компетенції дерматолога лікування таких захворювань:

 • шкірні захворювання (екземи, дерматити, нейродерміти, псоріаз, короста, піодермія, кропив’янка та ін);
 • інфекції шкіри (імпетиго);
 • шкірні захворювання вірусного типу (папіломи, лишай, герпес);
 • ураження шкіри паразитарного типу (кліщі); соматичні та запальні захворювання сальних та потових залоз (себорея та ін.);
 • шкірні ураження і висипання, що з’являються на фоні захворювань внутрішніх органів, впливу ВІЛ-інфекції, а також токсичних і лікарських речовин;
 • вугрова хвороба, акне;
 • проблемна шкіра в підлітковому віці;
 • захворювання нігтів, спровоковані впливом грибкових збудників (епідермофітія, трихофітія, мікроспорія та ін.);
 • лікування проблем волосся (алопеція та ін.);
 • лікування венеричних захворювань та захворювань, що передаються статевим шляхом.

Дерматолог в Івано-Франківську в центрі «Івадерм»

Звертаємо Вашу увагу, що профілктичні огляди у дерматолога в Івано-Франківську – це не тільки потреба людей, які уже мають певні проблеми зі шікірою, але й необхідний захід по догляду за собою. Системні огляди допоможуть не тільки вчасно виявити та вилікувати захворювання шкіри, нігтів, волосся, але й виявити проблеми в інших систеамх організму.

Лікарі-дерматологи «Івадерм» готові прийняти Вас на консультацію в робочі дні з понеділка по суботу. Телефонуйте за номерами: +38 (050) 433 03 53, +38 (068) 533 03 53

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"