Мезотерапія тіла в Івано-Франківську

Мезотерапія тіла в Івано-Франківську

Мезотерапія тіла в Івано-Франківську

Мезотерапія тіла в Івано-Франківську — універсальна ін’єкційна техніка омолодження та оздоровлення шкірних покривів. Дана техніка забезпечує транспорт вітамінів і мінералів, нуклеїнових кислот і амінокислот безпосередньо в дерму(середній шар шкіри).  В практиці надають перевагу коктелям з декількох компонентів

Француький вчений Мішель Пістор ще в 50-х роках минулого століття розробив даний метод введення медикаментів. Дедалі більшим попитом і у світі, і в Україні користуються процедури, які виступають певною альтернативою пластичній хірургії. Більшість людей віком 38-50 років психологічно не готові піддаватися хірургічному втручанню, однак здатні витрачати значні кошти на ефективну альтернативу. Ця методика передбачає вплив як на шкіру обличчя, так і на шкіру тіла. Підходить для більшості пацієнтів. Принцип даного методу процедури мезотерапії тіла в Івано-Франківську полягає у введенні внутрішньошкірно мезококтейлю на глибину від 0,5 до 13 мм. 

Мезотерапія проводиться курсом 7-10 процедур з інтервалом 7-14 днів. Ефект від процедур триває від 6-12 місяців. В практиці надають перевагу коктелям з декількох компонентів, щоб отримати більш стійкий і швидкий результат.

Показання до процедури мезотерапії тіла в Івано-Франківську:

Основні показання для проведення такої процедури як мезотерапія тіла в Івано-Франківському косметологічному центрі «Івадерм»:

 1. Профілактика і лікування вікових мін шкіри (втрата еластичності і тонусу шкіри, розширені пори, опущення м'яких тканин лиця);
 2. Гіперпігментація;
 3.  Купероз;
 4. Рубцеві зміни шкіри;
 5. Акне в стадії ремісії;
 6. Целюліт;
 7. Алопеція.

А також мезотерапія проводиться після хімічного пілінгу, лазерної шліфовки шкіри і хірургічних естетичних операцій, з метою швидшої реабілітації. Інколи мезотерапія поєднується з карбокситерапією, поверхневими хімічними пілінгами, чисткою обличчя в одну процедуру для стійкішого реультату.

Фактори, що відносяться до тимчасових протипоказань:

 • Період вагітності і грудного вигодовування;
 • Прийом психостимуляторів, антикоагулянтів;
 • Інфекційні захворювання;
 • 3агострення хронічних захворювань;

Відмовитися від процедур повністю доведеться:

 1. Схильність до утворення рубців;
 2. Порушення нормального згортання крові, патології судинної системи;
 3. Підвищена чутливість шкіри і схильність до складних алергічних реакцій;
 4. Аутоімунні та онкологічні захворювання;
 5. Формування каменів в жовчному міхурі;
 6. При нирковій недостатності;
 7. При серцевій недостатності, гіпертонічній хворобі.

Лікування розтяжок в Івано-Франківську

 Розтяжки (стрії) – це рубцеві зміни шкіри, які виникають внаслідок мікророзривів волокон дермального покриву. Кожна друга жінка зустрічається з цією неприємною проблемою.

Детальніше

Лікування целюліту в Івано-Франківську

Говорячи про термін «Целюлі́т» можна звернутись до Вікіпедії, яка пише, що целюліт (англ. Cellulite; ліподистрофія) — структурні зміни у підшкірно-жировому шарі шкіри людини, що призводять до порушення мікроциркуляції крові і відтоку лімфи.

Детальніше

Мезотерапія волосся (лікування випадіння)

Одним з найбільш ефективних методів лікування випадіння волосся є мезотерапія шкіри голови. Мезотерапія волосистої частини голови - це процедура, спрямована на посилення росту волосся та поліпшення його стану.

Детальніше