Зменшення другого підборіддя

Друге підборіддя є поширеною проблемою не тільки серед жінок, а також і серед чоловіків. Інколи буває так, що навіть при відсутності зайвих кілограмів нас турбує цей естетичний дефект. 

Виокремлюють основні причини появи другого підборіддя:

  • зайві кілограми;
  • неправильна постава і ходіння;
  • спадковість;
  • вікові зміни шкіри;
  • гормональні проблеми;

При другому підборідді слід звернути увагу на щитовидну залозу. Проте і з цією проблемою можна боротися.

Методи зменшення другого підборіддя в Івано-Франківську в центрі «Івадерм»

Основними методами зменшення другого підборіддя в Івано-Франківську, які рекомендуємо, а також процедурами, окремі з яких проводимо в центрі «Івадерм», є:

1. Правильне харчування, фізичні вправи для скидання зайвих кілограмів.

2. Слідкування за поставою.

3. Масаж. Для цього потрібно виконувати поплескування по підборідді тильною стороною кисті руки. Масаж може робитись спеціалістом, а може бути самомасаж. Ефективність даної процедури досягається постійним повторюванням.

4. Фейсбілдінг. Ця методика дуже поширена на 3аході, але вправи фейсбілдингу достатньо складні і вимагають тренера. Проте сама методика досить ефективна ‒ перші реультати будуть вже за місяць тренувань. 

5. Йога для обличчя. Ефективними будуть такі вправи: закиньте голову назад, складіть губи в трубочку і подумки надсилайте повітряні поцілунки. Такі вправи треба повторювати щодня вранці і ввечері, бажано по 10 разів.

6. Косметологічні апаратні методики: мікротокова терапія, SMAS-ліфтинг тощо.

7. Корекція другого підборіддя ліполітиками. 

FUSION (F-XBC) - 5 ml 650 грн
BODY SLYM 10 ml  1050 грн

8. Тредліфтинг або корекція мезонитками. Під час косметологічних маніпуляцій з підтяжкою шкіри використовують особливі нитки, які виготовлені зі спеціального матеріалу, що сумісний з біологічними тканинами. Мезонитки утворюють каркас і таким чином підтягують друге підборіддя. Відновлення відбувається швидко, а ефект помітний одразу по завершенні підтяжки. Реабілітаційний період триває в середньому від 5 до 14 днів. Набряки спадають на 3-5 день, а через 2 тижні зникають остаточно. Рекомендації для прискорення реабілітації: сон на спині, відмова від басейну, сауни, масажу та косметичних процедур, зниження зайвої ваги перед процедурою, тимчасова відмова від паління. Після процедури добре використовувати бандаж для фіксації м’ягких тканин.

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"