Видалення судинних зірочок

Телеангіектазії або «судинні зірочки» ‒ це розширення судин, розташованих поверхнево в дермі. Часто зустрічаються на шкірі щік, крил носа. На обличчі судинні зірочки зазвичай носять хронічний характер і не проходять самостійно. Їх діагностика проста і вимагає тільки огляду спеціаліста, в окремих випадках можуть знадобитися додаткові інструментальні або лабораторні обстеження. Для видалення судинних зірочок в Івано-Франківську потрібно звертатися тільки до кваліфікованих фахівців.

До факторів, які провокують утворення телеангіектазій, належить місцеве застосування стероїдів, хронічні актенічні пошкодження, розацеа, спадкові геморагічні захворювання, кокаїновий синдром, CREST-синдром, синдром Блума.

Телеангіектазії складаються із тонких, дуже дрібних еритематозних лінійних судин діаметром 0,2-2 мм, розташованих вздовж поверхні шкіри, які бліднуть при натисканні. Хворіють чоловіки і жінки однаково.

Методи видалення судинних зірочок на обличчі в Івано-Франківську

Сучасні методи видалення судинних зірочок на обличчі в Івано-Франківську використовуються в центрі «Івадерм»:

  • лазерна терапія;
  • лампи зі спалахами (інтенсивне імпульсне світло);
  • електрохірургія;
  • кріотерапія;
  • інфільтрація склерозуючими агентами.

Дані процедури дозволяють якісно видалити судинні зірочки і зазвичай добре переносяться. Після процедури видаленя наявний незначний набряк, який протягом 1-2 доби проходить. Шкіра обличчя після проведення лікування досить чутлива і потребує спеціального догляду.

Лікарі центру дерматології та косметології «Івадерм» підберуть для кожного пацієнта метод лікування та домашній догляд за шкірою обличчя.

Вартість процедури видалення судинних зірочок буде залежати від Вашого індивідуального стану шкіри та інтенсивності цього захворювання у Вас.

Назва послуги Ціна, грн
Видалення судинних зірочок на обличчі    від 220 грн.


Щоб видалити судинні зірочки в Івано-Франківську швидко і безболісно, завітайте до нас!

Інші послуги дерматології

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"