Корекція скул

Корекція скул
Корекція скул

За допомогою методам корекції, кожна жінка може зберегти пружність та еластичність скул на обличчі. Ін'єкційні методики, які використовують в центрі "Івадерм" допоможуть Вашим скулам зберегти молодість.

Протягом багатьох століть мода на форму обличчя змінювалась дуже багато разів. Але, беручи до уваги фізіологічні пропорції, ще багато років тому Леонардо да Вінчі розглядав "золотий перехрест" і стверджував, що в рисах обличчя має бути пропорція. Жінки з високими вираженими вилицями вважаються більш привабливими. Генетика незавжди відповідає за наші форми лиця. Протягом життя наше обличчя піддається різним чинникам зовнішнього середовища. Проте впевнено можна сказати, що людський організм підлягає законам фізики із часом навіть ідеальні вилиці опускаються і у нас зявляються носо-губні складки.

Коли потрібна контурна пластика скул в Івано-Франківську?

Кожна жінка бажає виглядати відмінно незалежно від свого віку. На жаль, роки впливають на шкіру не дуже добре, з-за чого з’являються зморшки, змінюється вираз обличчя, а колись круглі щоки зовсім втрачають пружність і контур.

Отже, коли виникає дана проблема і потрібно задуматися про контурну пластику скул:

  • не виражені вилиці, такі як у мами=);
  • травми;
  • глибокі слізні борозди;
  • птоз м’яких тканин;
  • глибокі носо-губні зморшки;
  • запалі щоки.

Методи корекції скул в Івано-Франківську

Серед сучасних ефективних методів корекції виділяють наступні:

  • Контурна пластика скул.

Одна з найпоширеніших методик. В ділянку вводиться філлер на основі гіалуронової кислоти високої в’язкості і риси обличчя набувають об’єму і форми. Дана процедура по контурній пластиці вилиць може не тільки замінити, але і в значній мірі віддалити необхідність проведення оперативного втручання. Ця методика дозволяє відновити функцію дерми, яка відповідає за підтримання загального тонусу м’язів обличчя. Проведення процедури з корекції вилиць філерами омолоджує лице пацієнтки на кілька років.

  • Ліпофілінг.

Альтернатива контурній пластиці. Проте в даному випадку тут вводиться власний жир. Існує і мінус цієї процедури – жирові клітини можуть прижитись від 20% до 90%. Цим методом дуже добре працювати з об’ємом, але не з формою.

  • Пластична хірургія.

Іноді матінка-природа забуває нагородити людину губками-вишеньками і відточеними вилицями. Бажану зовнішність можна отримати вже і зараз в центрі косметології та дерматології "Івадерм".

Бути красивою жінкою – це бути здоровою жінкою!

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"

Цідило Іванна Григорівна
дерматовенеролог, дерматоскопіст, трихолог, косметолог

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, доцент, член Європейської асоціації дерматовенерологів (УАЛДВК * UADVC)

Детальніше
Пупенко Мар’яна Богданівна
дерматовенеролог, косметолог

Спеціаліст по б’ютифікації обличчя, а саме – контурній пластиці, мезотерапії, тредліфтингу (мезонитки), інтимному філлінгу. 

Детальніше
Луцик Іванна Володимирівна
трихолог, дерматовенеролог, дерматоскопіст, косметолог

Кваліфікований спеціаліст в естетичній косметології, член української асоціації дерматологів.

 

Детальніше
Чеховська Валентина Богданівна
дерматовенеролог, косметолог, дерматоскопіст, трихолог, ін'єкціоніст

Кваліфікований спеціаліст в естетичній та ін'єкційній косметології, спеціаліст з лазерних та апаратних методик

Детальніше
Данчук Уляна Іванівна
дерматовенеролог, косметолог

Володіє сучасними методиками ін’єкцій краси: контурної пластики, біоревіталізації, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапії, лазерної та апаратної косметології.

Детальніше
Никифорук Марина Михайлівна
дерматовенеролог, трихолог, косметолог, дерматоскопіст

Спеціаліст з понад 15-річним досвідом роботи в галузі дерматології, в тому числі дитячої дерматології, трихології, ін’єкційної та апаратної косметології . Косметолог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. 

Детальніше