Масаж обличчя в Івано-Франківську

Масаж обличчя в Івано-Франківську
Масаж обличчя в Івано-Франківську

/Класичний масаж обличчя має сприятливу дію на мімічні м’язи обличчя, покращує їх кровопостачання, збагачує киснем, збільшує вміст глікогену і одночасно видаляє вуглекислоту, молочну і інші кислоти, які сприяють ацидозу тканин.

Класичний масаж обличчя в Івано-Франківську стає все більш популярним. Головною його перевагою є те, що процедура розроблена з урахуванням складних механізмів рефлекторної і гуморальної взаємодії рук масажиста і шкіри пацієнта. Масажист спеціальними рухами рук у вигляді легкого прогладжування, розтирання, розминки, вібрації і биття впливає на тканини шкіри та м'язи обличчя, у тому числі і на судини та нервові закінчення, які знаходяться на обличчі. Результатом класичного масажу є поліпшення функції периферичних нервових рецепторів, провідних шляхів, що підсилює рефлекторні зв’язки кори головному мозку зі шкірою і прилягаючими м’язами, судинами, нервами.

Класичний масаж обличчя, Івано-Франківськ

Більшість людей розглядають масаж як засіб для розслаблення та відпочинку. Проте не варто забувати, що передусім це лікувальна процедура. Саме тому класичний масаж обличчя  в центрі «Івадерм» в Івано-Франківську роблять виключно працівники з відповідною медичною освітою.

Професійний масаж обличчя в Івано-Франківську

Професійний масаж обличчя в Івано-Франківську викликає розширення функціонуючих і розкриття резервних капілярів і, тим самим, покращує трофіку тканин, підсилює венозний відтік, циркуляцію лімфи, що сприяє прискоренню розсмоктування різних термальних інфільтратів, усуненню набряклості.

Крім того, в шкірі (як дермі, так і гіподермі) масаж обличчя активізує секреторну діяльність потових і сальних залоз, сприяє згоранню зайвих жирів. При цьому шкіра механічно звільняється від надлишків сального секрету, рогових нашарувань відмерлих клітин епідермісу, стає м’якшою, еластичнішою, рожевою.

Ефективність масажу залежить від його сили, тривалості, кількості, а головне – від правильності виконання даної процедури.

Показання та протипоказання до проведення курсу масажу обличчя

Вам варто звернутися до наших спеціалістів для проходження курсу класичного масажу обличчя у випадку наступних показань:

 • Загальна втома шкіри обличчя, про що свідчать її блідий колір, в’ялість та зниження тонусу;
 • Поява зморшок;
 • Поява мішків під обличчям на постійній основі;
 • Підвищене потовиділення у зоні обличчя;
 • Акне та подібні запалення.

Проте не кожна людина може пройти такий курс масажу, оскільки існує перелік протипоказань, на які обов’язково слід звернути увагу:

 • Наявність алергічних висипів чи дерматиту в зоні обличчя;
 • Вірусні захворювання з проявами на обличчі, наприклад герпес;
 • Непереносимість речовин, що застосовуються у процесі масажу;
 • Гострий стан будь-яких захворювань організму;
 • Активна фаза куперозу;
 • Вірогідність різкого зниження внутрішньочерепного тиску.

Застосування масажу у вищезазначених випадках може призвести до погіршення стану шкіри обличчя та подальшого розвитку наявних захворювань. Тому перед проходженням курсу класичного масажу бажано проконсультуватися з лікарем..

Особливості проведення процедури класичного масажу в центі «Івадерм» в Івано-Франківську

У центрі «Івадерм» класичний масаж обличчя в Івано-Франківську проходить у кілька етапів. Спочатку шкіра обличчя очищається за допомогою відповідних косметичних засобів. Для масажу в Івано-Франківську на обличчі не повинно бути жодних слідів косметики. Крім того, очищення необхідне для уникнення потрапляння інфекцій чи бактерій. Після цього спеціаліст безпосередньо розпочинає масаж обличчя. На обличчя наноситься маска, за допомогою якої шкіра обличчя вбирає необхідні поживні речовини.

Тривалість курсу залежить від показань та віку клієнта. Зазвичай для помітного ефекту достатньо десяти сеансів. Проте з віком кількість сеансів можна збільшувати до 15 або 20. Один сеанс класичного масажу обличчя триває зазвичай 30-40 хв. Спеціалісти радять повторювати курс раз на півроку. В окремих випадках рекомендується проходити процедуру три рази на рік.

Переваги масажу в центрі «Івадерм» в Івано-Франківську

Центр «Івадерм» в Івано-Франківську відрізняється своїм професійним підходом до роботи. За відносно помірну ціну ви отримаєте обслуговування на найвищому рівні. Проте головною перевагою є досвід наших спеціалістів. Кожен з них – це дипломований лікар, який входить до складу відомих дерматологічних та венерологічних об’єднань на всеукраїнському та міжнародному рівнях. У центрі «Івадерм» ваша шкіра буде в руках професіоналів!

Ціна класичного масажу в Івано-Франківську

Ціна на масаж обличчя в Івано-Франківську в центрі «Івадерм» завжди доступна, а якість – на найвищому рівні.

Масаж обличчя Ціна, грн
Масаж обличчя "Ультратонер" 330
Масаж обличчя класичний 275
Масаж обличчя пластичний 250
Масаж обличчя за Жаке 250


Тому не вагайтеся і записуйтеся на процедуру за допомогою форми запису на сайті або за телефонами: +38 (050) 433 03 53, +38 (068) 533 03 53. 

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"

Цідило Іванна Григорівна
дерматовенеролог, дерматоскопіст, трихолог, косметолог

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, доцент, член Європейської асоціації дерматовенерологів (УАЛДВК * UADVC)

Детальніше
Луцик Іванна Володимирівна
трихолог, дерматовенеролог, дерматоскопіст, косметолог

Кваліфікований спеціаліст в естетичній косметології, член української асоціації дерматологів.

 

Детальніше
Чеховська Валентина Богданівна
дерматовенеролог, косметолог, дерматоскопіст, трихолог, ін'єкціоніст

Кваліфікований спеціаліст в естетичній та ін'єкційній косметології, спеціаліст з лазерних та апаратних методик

Детальніше
Данчук Уляна Іванівна
дерматовенеролог, косметолог

Володіє сучасними методиками ін’єкцій краси: контурної пластики, біоревіталізації, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапії, лазерної та апаратної косметології.

Детальніше
Никифорук Марина Михайлівна
дерматовенеролог, трихолог, косметолог, дерматоскопіст

Спеціаліст з понад 15-річним досвідом роботи в галузі дерматології, в тому числі дитячої дерматології, трихології, ін’єкційної та апаратної косметології . Косметолог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. 

Детальніше
Морикін Христина Михайлівна
Подолог, масажист

Кваліфікований спеціаліст в сфері подології та наданні масажних послуг 

Детальніше