Масаж обличчя в Івано-Франківську

Масаж обличчя в Івано-Франківську
Масаж обличчя в Івано-Франківську

Класичний масаж обличчя має сприятливу дію на мімічні м’язи обличчя, покращує їх кровопостачання, збагачує киснем, збільшує вміст глікогену і одночасно видаляє вуглекислоту, молочну і інші кислоти, які сприяють ацидозу тканин.

Класичний масаж обличчя стає все більш популярним. Головною його перевагою є те, що процедура розроблена з урахуванням складних механізмів рефлекторної і гуморальної взаємодії рук масажиста і шкіри пацієнта. Масажист спеціальними рухами рук у вигляді легкого прогладжування, розтирання, розминки, вібрації і биття впливає на тканини шкіри та м'язи обличчя, у тому числі і на судини та нервові закінчення, які знаходяться на обличчі. Результатом класичного масажу є поліпшення функції периферичних нервових рецепторів, провідних шляхів, що підсилює рефлекторні зв’язки кори головному мозку зі шкірою і прилягаючими м’язами, судинами, нервами.

 

Професійний масаж обличчя в Івано-Франківську

Професійний класичний масаж обличчя в Івано-Франківську викликає розширення функціонуючих і розкриття резервних капілярів і, тим самим, покращує трофіку тканин, підсилює венозний відтік, циркуляцію лімфи, що сприяє прискоренню розсмоктування різних термальних інфільтратів, усуненню набряклості.

Крім того, в шкірі (як дермі, так і гіподермі) масаж обличчя активізує секреторну діяльність потових і сальних залоз, сприяє згоранню зайвих жирів. При цьому шкіра механічно звільняється від надлишків сального секрету, рогових нашарувань відмерлих клітин епідермісу, стає м’якшою, еластичнішою, рожевою.

Ефективність масажу залежить від його сили, тривалості, кількості, а головне – від правильності виконання даної процедури.

Ціна класичного масажу в Івано-Франківську

Ціна на масаж обличчя в Івано-Франківську в центрі «Івадерм» завжди доступна, а якість – на найвищому рівні.

Масаж обличчя класичний 250 грн.
+ маска 150 грн.

Тому не вагайтеся і записуйтеся на процедуру за допомогою форми запису на сайті або за телефонами: +38 (050) 433 03 53, +38 (068) 533 03 53. 

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"

Цідило Іванна Григорівна
дерматолог, дерматовенеролог

Кандидат медичних наук, доцент кафедри дерматології та венерології Івано-Франківського національного медичного університету.

Детальніше
Пупенко Мар’яна Богданівна
дерматовенеролог, косметолог

Спеціаліст по б’ютифікації обличчя, а саме – контурній пластиці, мезотерапії, тредліфтингу (мезонитки), інтимному філлінгу. 

Детальніше
Луцик Іванна Володимирівна
дерматовенеролог, косметолог
Детальніше
Чеховська Валентина Богданівна
дерматовенеролог, косметолог

Кваліфікований спеціаліст в естетичній та ін'єкційній косметології, спеціаліст з лазерних та апаратних методик

Детальніше
Данчук Уляна Іванівна
дерматовенеролог, косметолог

Володіє сучасними методиками ін’єкцій краси: контурної пластики, біоревіталізації, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапії, лазерної та апаратної косметології.

Детальніше
Никифорук Марина Михайлівна
дерматовенеролог, косметолог

Спеціаліст з понад 15-річним досвідом роботи в галузі дерматології, в тому числі дитячої дерматології, трихології, ін’єкційної та апаратної косметології. Косметолог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. 

Детальніше