Дерматоскопія

Дерматоскопія
Дерматоскопія

Дерматоскопія – це простий і неінвазивний, безболісний метод діагностики, який дозволяє провести більш точну оцінку новоутворів шкіри. Дерматоскопічний огляд дозволяє помітити важливі додаткові деталі в морфології новоутворення і цим полегшує і дає можливість постановки правильного діагнозу.

 

На сьогоднішній день дерматоскопічне дослідження використовується, в основному, з метою оцінки пігментних та без пігментних новоутворів шкіри. Перш за все, це меланоцитарні проліферації, такі як меланоцитарні невуси і меланоми, а також не меланоцитарні новоутворення – доброякісні і злоякісні епідермальні новоутворення, гемангіоми і судинні мальформації.

В основному дерматоскопію використовують з метою проведення диференціального діагнозу і візуалізації пігментних або судинних структур епідермісу і верхніх шарів дерми. Для диференціації шкірних захворювань.

Діагностика та перевірка родимок в Івано-Франківську на сучасному обладнанні

Якісна діагностика та перевірка родимок в Івано-Франківську потребує використання сучасного обладнання –дерматоскопа. В дерматології "Івадерм" ми працюємо поляризованим дерматоскопом HEINE DELTA 20 (Німеччина), а також DermLite 4 (США). В деяких випадках для більш чіткої диференціації новоутворення використовуємо узд-гель. Ахроматична оптична система забезпечує особливу чіткість та розширення, а завдяки унікальній системі фокусів, лікар отримує зображення утвору в десятикратному збільшенні.

У нас доступна ціна на дерматоскопію в Івано-Франківську

Дерматоскопія                               Ціна, грн. 
1-5 елементів 350
5-10 елементів 450
фотофіксація 35

 

 

 

Чекаємо Вас за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Військова, 2 (центр міста). Для запису на консультацію до дерматолога телефонуйте: +38 (050) 433 03 53, +38 (068) 533 03 53. 

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"

Цідило Іванна Григорівна
дерматовенеролог, дерматоскопіст, трихолог, косметолог

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, доцент, член Європейської асоціації дерматовенерологів (УАЛДВК * UADVC)

Детальніше
Пупенко Мар’яна Богданівна
дерматовенеролог, косметолог

Спеціаліст по б’ютифікації обличчя, а саме – контурній пластиці, мезотерапії, тредліфтингу (мезонитки), інтимному філлінгу. 

Детальніше
Луцик Іванна Володимирівна
трихолог, дерматовенеролог, дерматоскопіст, косметолог

Кваліфікований спеціаліст в естетичній косметології, член української асоціації дерматологів.

 

Детальніше
Чеховська Валентина Богданівна
дерматовенеролог, косметолог, дерматоскопіст, трихолог, ін'єкціоніст

Кваліфікований спеціаліст в естетичній та ін'єкційній косметології, спеціаліст з лазерних та апаратних методик

Детальніше
Данчук Уляна Іванівна
дерматовенеролог, косметолог

Володіє сучасними методиками ін’єкцій краси: контурної пластики, біоревіталізації, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапії, лазерної та апаратної косметології.

Детальніше
Никифорук Марина Михайлівна
дерматовенеролог, трихолог, косметолог, дерматоскопіст

Спеціаліст з понад 15-річним досвідом роботи в галузі дерматології, в тому числі дитячої дерматології, трихології, ін’єкційної та апаратної косметології . Косметолог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. 

Детальніше