Дерматоскопія

Дерматоскопія – це простий і неінвазивний, безболісний метод діагностики, який дозволяє провести більш точну оцінку новоутворів шкіри. Дерматоскопічний огляд дозволяє помітити важливі додаткові деталі в морфології новоутворення і дає можливість постановити правильний діагноз.

На сьогоднішній день дерматоскопічне дослідження використовується, в основному, з метою оцінки пігментних та без пігментних новоутворів шкіри. Перш за все, це меланоцитарні проліферації, такі як меланоцитарні невуси і меланоми, а також не меланоцитарні новоутворення – доброякісні і злоякісні епідермальні новоутворення, гемангіоми і судинні мальформації.

В основному дерматоскопію використовують з метою проведення диференціального діагнозу і візуалізації пігментних або судинних структур епідермісу і верхніх шарів дерми. Для диференціації шкірних захворювань.

Діагностика та перевірка родимок в Івано-Франківську на сучасному обладнанні

Якісна діагностика та перевірка родимок в Івано-Франківську потребує використання сучасного обладнання – дерматоскопа. В дерматології «Івадерм» ми працюємо поляризованим дерматоскопом HEINE DELTA 20 (Німеччина), а також DermLite 4 (США). В деяких випадках для більш чіткої диференціації новоутворення використовуємо узд-гель. Ахроматична оптична система забезпечує особливу чіткість та розширення, а завдяки унікальній системі фокусів, лікар отримує зображення утвору в десятикратному збільшенні.

У нас доступна ціна на дерматоскопію в Івано-Франківську

Дерматоскопія                               Ціна, грн. 
1-5 елементів 450
5-10 елементів 550
фотофіксація в паперовому вигляді 100

Чекаємо Вас за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Військова, 2 (центр міста). Для запису на консультацію до дерматолога телефонуйте: +38 (050) 433 03 53, +38 (068) 533 03 53.

Інші послуги дерматології

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"