Лікування рожевих вугрів в Івано-Франківську

За оцінкою експертів близько 45 мільйонів людей хворіє по всьому світі на рожеві вугрі, і більшість із цих людей мають світлу шкіру. Часто люди думають, що у них просто чутлива шкіра. Розацеа зустрічається як у чоловіків, так і у жінок, але зазвичай у чоловіків перебігає з ускладненнями. Саме тому, важливо приступити до діагностики та лікування як можна швидше. Лікування рожевих вугрів в Івано-Франківській пропонує наш косметологічний центр “Івадерм”.

       Точна причина виникнення розацеа до кінця не встановлена. Існує два припущення:

 • з одного боку в основі захворювання лежить висока чутливість судин до різних фізичних факторів (спека, холод, сухе повітря, перепади температури),
 • а з другого боку, що захворювання має спадковий характер.

Тобто ламкість і крихкість судин – це генетична схильність. Також існує припущення, що поява рожевих вугрів має тісний зв’язок з захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Появу висипань викликає бактерія Helicobacter pylori, яка призводить до гастритів та виразкової хвороби шлунка та 12-ти палої кишки.

До факторів ризику розвитку розацеа відносяться:

 • світла шкіра;
 • жіноча стать;
 • період менопаузи;
 • вік 30-50 років.

Куріння, гостра їжа, гарячі напої та алкоголь можуть спровокувати загострення розацеа. До аліментарних тригерів відносять:

 • молочні продукти (кефір, сметану і сир);
 • алкоголь (червоні вина, пиво, горілка);
 • цитрусові;
 • шоколад;
 • авокадо;
 • шпинат …. і т.д.

Лікування розацеа в Івано-франківську

Симптоми та лікування розацеа в Івано-Франківську

Найчастішими симптомами розацеа є почервоніння шкіри обличчя, яке відмічається на першій стадії захворювання, з часом стійке розширення капілярів призводить до утворень телеангіектазій, папул та пустул. При подальшому прогресуванні хвороби уражаються шкіра повік, шкіра навколо очей, що супроводжується болючим морганням, свербежем та сухістю в ділянках очей. У чоловіків рожеві вугрі в більшості випадків локалізуються на шкірі носа, що може ускладнитись ринофімою (ущільнення, огрубіння шкіри носа).

Діагностика даного захворювання не складає труднощів, зазвичай достатньо огляду у дерматолога. Якщо розацеа проявляється пустулами, то проводять бактеріологічний посів вмісту для дослідження мікрофлори шкіри. Для діагностики та призначення лікування призначають біохімічний аналіз крові та консультації суміжних спеціалістів (гастроентеролога, ендокринолога..).

Лікування розацева в Івано-Франківську ділиться на місцеве та загальне. До місцевих засобів відноситься мазі та креми з метронідазолом, іхтіолом, івермектином, антибіотиками. У разі недостатньої ефективності місцевого лікування  приєднують системну терапію антибіотиками, де кратність, дозування та тривалість курсу визначає лікар індивідуально. Після зняття запальних змін шкіри, потрібно усунути розширену судинну сітку. Локальний кріомасаж є ефективним методом боротьби з розширеними судинами. Пацієнти відмічають значне покращення уже після кількох процедур. Після повноцінного курсу лікування рожевих вугрів, слід користуватись сонцезахисними кремами з високим сонцезахисним фактором. Пам’ятаймо, своєчасна діагностика та лікування розацеа, забезпечує довготривалу ремісію захворювання та хороший контроль перебігу його.

Інші послуги дерматології

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"