Лікування рожевих вугрів в Івано-Франківську

Лікування рожевих вугрів в Івано-Франківську
Лікування рожевих вугрів в Івано-Франківську

Розацеа (хвороба рожевих вугрів) – це хронічне захворювання, яке уражає частіше центральну  частину обличчя,інколи шкіру повік. Існують періоди загострення та ремісії даного захворювання. При цьому, при  вчасному зверненні до лікаря захворювання можна добре контролювати.

За оцінкою експертів близько 45 мільйонів людей хворіє  по  всьому світі на рожеві вугрі,і більшість із цих людей мають світлу шкіру. Часто люди  думають ,що  у них просто чутлива шкіра. Розацеа зустрічається як у чоловіків,так і у жінок,але зазвичай у чоловіків  перебігає з ускладненнями. Саме тому важливо приступити до діагностики і лікування як можна швидше. Лікування рожевих вугрів в Івано-Франківській пропонує наш косметологічний центр “Івадерм”.

       Точна  причини виникнення розацеа до кінця не встановлена. Існує два припущення:

 • з одного боку в  основі захворювання лежить висока чутливість судин до різних фізичних факторів (спека,холод,сухе повітря,перепади температури),
 • а з другого боку ,що захворювання носить спадковий характер.

Тобто ламкість і крихкість судин  – це генетична схильність. Також існує припущення,що поява рожевих вугрів має тісний зв’язок  з захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Появу висипань викликає бактерія Helicobacter pylori, яка призводить до гастритів та виразкової хвороби шлунка та 12-ти палої кишки.

До факторів ризику розвитку розацеа  відносяться:

 • світла шкіра;
 • жіноча стать;
 • період менопаузи;
 • вік 30-50 років.

Куріння,гостра їжа, гарячі напої і алкоголь можуть спровокувати загострення розацеа. До аліментарних тригерів відносять:

 • молочні продукти( кефір ,сметану і сир),
 • алкоголь (червоні вина,пиво,горілка),
 • цитрусові,
 • шоколад,
 • авокадо,
 • шпинат …. і т.д.

Симптоми та лікування розацеа в Івано-Франківську

 Найчастішими симптомами розацеа є почервоніння шкіри обличчя,яке відмічається на першій стадії захворювання,з часом  стійке розширення капілярів призводить до утворень телеангіектазій, папул та пустул. При подальшому прогресуванні хвороби уражаються шкіра повік, шкіра навколо очей, що супроводжується болючим морганням, свербежем та сухістю в ділянках очей. У чоловіків рожеві вугрі в більшості випадків локалізуються на шкірі носа,що може ускладнитись ринофімою (ущільнення, огрубіння шкіри носа).

Діагностика даного захворювання не складає труднощів, зазвичай  достатньо огляду у  дерматолога. Якщо розацеа проявляється пустулами, то проводять бактеріологічний посів вмісту для дослідження мікрофлори шкіри. Для діагностики та призначення лікування призначають біохімічний аналіз крові та консультації суміжних спеціалістів (гастроентеролога, ендокринолога..).

Лікування розацева в Івано-Франківську ділиться на місцеве та загальне. До місцевих  засобів відноситься мазі та креми з метронідазолом, їхтіолом, івермектином, антибіотиками. У разі недостатньої ефективності місцевого лікування  приєднують системну терапію антибіотиками, де кратність, дозування та тривалість курсу визначає лікар індивідуально. Після зняття запальних змін шкіри, потрібно усунути розширену судинну сітку. Локальний кріомасаж є ефективним  методом боротьби з розширеними судинами. Пацієнти відмічають значне покращення уже після кількох процедур. Після повноцінного курсу лікування рожевих вугрів, слід користуватись сонцезахисними кремами з високим сонцезахисним фактором. Пам’ятаймо, своєчасна  діагностика та лікування розацеа, забезпечує довготривалу ремісію захворювання та хороший контроль перебігу його.

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"

Цідило Іванна Григорівна
дерматовенеролог, дерматоскопіст, трихолог, косметолог

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, доцент, член Європейської асоціації дерматовенерологів (УАЛДВК * UADVC)

Детальніше
Луцик Іванна Володимирівна
трихолог, дерматовенеролог, дерматоскопіст, косметолог

Кваліфікований спеціаліст в естетичній косметології, член української асоціації дерматологів.

 

Детальніше
Чеховська Валентина Богданівна
дерматовенеролог, косметолог, дерматоскопіст, трихолог, ін'єкціоніст

Кваліфікований спеціаліст в естетичній та ін'єкційній косметології, спеціаліст з лазерних та апаратних методик

Детальніше
Данчук Уляна Іванівна
дерматовенеролог, косметолог

Володіє сучасними методиками ін’єкцій краси: контурної пластики, біоревіталізації, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапії, лазерної та апаратної косметології.

Детальніше
Никифорук Марина Михайлівна
дерматовенеролог, трихолог, косметолог, дерматоскопіст

Спеціаліст з понад 15-річним досвідом роботи в галузі дерматології, в тому числі дитячої дерматології, трихології, ін’єкційної та апаратної косметології . Косметолог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. 

Детальніше