Фототерапія

Фототерапія (або світлолікування) UVB 311nm – це новий, безпечний та ефективний метод лікування шкірних захворювань. Таким методом лікують найрізноманітніші хвороби шкіри, такі як: псоріаз, атопічний дерматит, вітліго, червоний плоский лишай, тощо. 

Ультрафіолетове випромінювання має особливий вплив на шкірні покриви, який проявляється в стимуляції ряду обмінних процесів, що призводять до підвищення регенерації шкіри, володіє місцевою імуномоделюючою, протизапальною та загальнозміцнюючою дією, а також гальмує прискорений поділ клітин рогового шару епідермісу. 

В нашій сучасній дерматології в Івано-Франківську, ми користуємось апаратом «Дермлайт-80», що неодноразово довів свою ефективність при найрізноманітніших захворюваннях шкірних покривів. Даний пристрій, «Дермлайт-80» UVB 311nm (фототерапія вузького спектру) призначений для використання на окремих великих ділянках шкіри, за рахунок насадки-гребінця прекрасно підходить для волосяної частини голови, розділяючи пасма волосся та пропускаючи промені в найбільш недоступні  місця.

Фототерапія вузького спектру викликає набагато менше побічних ефектів, ніж інші види світлотерапії, має виражений біологічний ефект, не потребує застосування фотосенсибілізатора. При даному методі використовуються більш низькі дози ультрафіолету, завдяки чому ризик розвитку новоутворень шкіри зменшується до мінімуму. Після проходження декількох процедур висипання поступово бліднуть, стають менш щільними, зменшується лущення, а також спостерігається виражений  протисвербіжний ефект. 

Вартість фототерапії в Центрі дерматології та косметології «Івадерм»:

Фототерапія UVB 311nm (місцева)   Ціна, грн. 
3 хв. 50
5 хв.  70

Записуйтесь на прийом за допомогою форми запису на сайті або телефонуйте: +38 (050) 433 03 53, +38 (068) 533 03 53. 

Інші послуги дерматології

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"