Видалення бородавок, папілом

Видалення бородавок в Івано-Франківську – поширене прохання, з яким клієнти звертаються до спеціалістів нашого косметологічного центру. Чи можна їх видаляти, як це роблять і що потрібно для швидкого одужання?  

Вони потребують ретельного огляду і видалення лікарем в клінічних умовах, оскільки:

 • легко травмуються;
 • можуть перетворитися на злоякісні новоутворення;
 • є причиною дискомфорту та свербіння;
 • неестетичні.

Якщо ви шукаєте салон для видалення бородавок, папілом в Івано-Франківську, то центр «Івадерм» – найкращий вибір.

Чому видалити новоутворення шкіри варто саме в центрі дерматології та косметології «Івадерм»?

 1. Усі працівники клініки – дипломовані лікарі та члени відомих українських і міжнародних дерматовенерологічних асоціацій (УАЛДВК, EADV), які постійно підвищують кваліфікацію за кордоном.
 2. У центрі використовуються новітнє обладнання, якісна імпортна косметика та препарати. «Івадерм» гарантує високі стандарти гігієни та стерилізації інструментів.
 3. За 2 роки роботи центр обслужив близько 2000 клієнтів, які залишилися задоволеними результатами, сервісом і доступними цінами.

Причини виникнення

За статистикою, найпоширенішими новоутвореннями шкіри є папіломи та бородавки. Такі новоутворення виникають унаслідок активізації в організмі вірусу папіломи людини (ВПЛ). Цей вірус передається статевим і побутовим шляхом, а також від матері до дитини і може довгий час жодним чином себе не проявляти.

Види утворень

У кожної людини на шкірі є утворення, які можуть нести приховану загрозу здоров'ю:

 • Родимки (невуси, пігментні або родимі плями, невоїдні пухлини) – пігментні утворення. Мають доброякісний характер, однак можуть магнілізуватися.
 • Папіломи – пухлиноподібні утворення інфекційної природи, що з'являються на шкірі у вигляді сосочків, які можуть збільшуватися в розмірі, розростатися, набуваючи вигляду «цвітної капусти». Мають доброякісний характер, однак деякі види папілом схильні до злоякісного переродження.
 • Бородавки – доброякісні утворення на шкірі переважно вірусного походження. Виглядають як пухлиноподібні нарости на поверхні шкіри, можуть збільшуватися.

Протипоказання до видалення шкірних утворень

процедура видалення бородавки на ступніНайпопулярнішим методом видалення новоутворень є кріодеструкція – миттєвий вплив рідким азотом. Процедура швидка, безболісна та ефективна, проте має низку протипоказань:

 • наявність індивідуальної гіперчутливості до азоту;
 • вагітність;
 • гострі вірусні та інфекційні захворювання;
 • підвищена температура тіла;
 • наявність висипу або подразнення навколо шкірного утворення;
 • великий розмір новоутворення.

Не можна видаляти папіломи і родимки, якщо у них змінився колір, розмір і/або форма. В цьому випадку через ризик виникнення злоякісної пухлини перед видаленням утворення проводять повну діагностику за допомогою спеціальних методів.

Методи видалення бородавок та папілом в Івано-Франківську

Методів лікування ВПЛ два – медикаментозний та деструктивний. Однак у будь-якому випадку лікарі радять розпочати саме з видалення бородавок та папілом, тобто із деструктивного методу.

Ця послуга в центрі «Івадерм» надається висококваліфікованими лікарями із застосуванням кріодеструкції – ефективної та безпечної процедури видалення новоутворень рідким азотом наднизької температури, завдяки чому тканини, що підлягають видаленню, руйнуються.

Переваги кріодеструкції

Саме цей метод вважається найкращим для видалення папілом та бородавок, оскільки має низку суттєвих переваг: безболісний (знеболювання рекомендується лише пацієнтам із низьким больовим порогом);

 1. не залишає рубців на тілі; засоби для видалення папілом та бородавок
 2. не викликає кровотечі;
 3. після видалення новоутворень не виникає рецидивів;
 4. видалені доброякісні новоутворення одразу ж заміщуються здоровим епідермісом.

Залежно від розміру видаленого новоутворення повне загоєння триває від 10 днів до 3 тижнів. Тривалість процедури – від 2 до 10 хвилин. Яка ж ціна видалення бородавок в Івано-Франківську? Якісно і недорого цю процедуру можна зробити в центрі «Івадерм»:

Ціна на видалення папілом та бородавок в Івано-Франківську у центрі «Івадерм»

Послуга Ціна, грн. 
Видалення папілом
1 елемент від 100
знеболення 200
Видалення бородавок
1 елемент від 100
Видалення контагіозного молюска
1 елемент від 100

Догляд за шкірою після видалення утворення

Щоб видалення папілом в Івано-Франківську відбулося швидко і без ускладнень, слід дотримуватися таких правил:

 1. Після утворення на місці видаленої папіломи чи бородавки пухирця берегти його від пошкодження і в жодному разі не проколювати.
 2. Не заклеювати пухир пластиром (за необхідності використовувати не тугі марлеві пов'язки).
 3. Під час прийому душа не терти пухир мочалкою або рушником.
 4. Двічі на день обробляти його розчином марганцівки або 2% саліциловим спиртом (приблизно протягом тижня, до початку відлущування тканин).

Ваші здоров’я і краса – це наша справа!

 
Інші послуги дерматології

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"