Лікування псоріазу в Івано-Франківську

Лікування псоріазу в Івано-Франківську
Лікування псоріазу в Івано-Франківську

Сучасні підходи до лікування псоріазу в нашому закладі включають: базисну терапію (медичний догляд за шкірою),топічну терапію (лікарські форми для зовнішнього застосування), фототерапію, системну терапію.

За сучасними уявленнями псоріаз розглядається як хронічне, важке мультифакторне захворювання і дотепер залишається актуальною проблемою через свою поширеність, стійкістю до проводимої терапії, збільшенням частоти важких інвалідизуючих  форм захворювання та соціально – психологічної дезадаптації пацієнтів. 

Поширеність псоріазу в Україні протягом останніх десятиліть неухитно зростає. Захворювання може виникати, як в дитячому так,і в дорослому віці ,тепер псоріаз зустрічається в грудних дітей і навіть в новонародженних. Саме тому важливо швидко та правильно провести діагностику та лікування псоріазу, в Івано-Франківську це можливо здійснити в медичному центрі “Івадерм”.

У більшості хворих на псоріаз загальний стан не порушується, але деякі пацієнти скаржаться на свербіж, печіння,відчуття стягнення шкіри. Висипання представленні у вигляді симетричних еритематозних (яскраво-червоних)папул, які схильні до периферійного росту й утворення бляшок аж до розвитку еритродермії. Висипання швидко вкриваються сріблястими (біло-сірими) лусочками, що легко відшаровуються. Висип може з’являтися на будь-якій ділянці шкіри (особливо ліктьовому та колінному суглобах), волосистій  частині голови, тулубі, кінцівках, долонях та підошвах.

Псоріаз на руці

Це захворювання суттєво знижує якість  життя пацієнта та без належного лікування стає причиною ураження суглобів,нігтів і при тяжкому перебігу веде до втрати працездатності. 

Псоріаз – загадкова хвороба, тому що ніхто не знає, звідки вона береться. Вразі появи у вас висипань негайно звертайтеся до лікаря. Метою лікування псоріазу в дерматологічній клініці є максимальне усунення шкірних проявів,а також попередження ураження суглобів при псоріатичному артриті. 

Лікарі нашого центру надають практичні рекомендації щодо діагностики та підбору ефективної терапії хворим на псоріаз, рекомендації по способу життя,підтримуючої терапії,проведені протирецедивних заходів

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"

Цідило Іванна Григорівна
дерматовенеролог, дерматоскопіст, трихолог, косметолог

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, доцент, член Європейської асоціації дерматовенерологів (УАЛДВК * UADVC)

Детальніше
Пупенко Мар’яна Богданівна
дерматовенеролог, косметолог

Спеціаліст по б’ютифікації обличчя, а саме – контурній пластиці, мезотерапії, тредліфтингу (мезонитки), інтимному філлінгу. 

Детальніше
Луцик Іванна Володимирівна
трихолог, дерматовенеролог, дерматоскопіст, косметолог

Кваліфікований спеціаліст в естетичній косметології, член української асоціації дерматологів.

 

Детальніше
Чеховська Валентина Богданівна
дерматовенеролог, косметолог, дерматоскопіст, трихолог, ін'єкціоніст

Кваліфікований спеціаліст в естетичній та ін'єкційній косметології, спеціаліст з лазерних та апаратних методик

Детальніше
Данчук Уляна Іванівна
дерматовенеролог, косметолог

Володіє сучасними методиками ін’єкцій краси: контурної пластики, біоревіталізації, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапії, лазерної та апаратної косметології.

Детальніше
Никифорук Марина Михайлівна
дерматовенеролог, трихолог, косметолог, дерматоскопіст

Спеціаліст з понад 15-річним досвідом роботи в галузі дерматології, в тому числі дитячої дерматології, трихології, ін’єкційної та апаратної косметології . Косметолог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. 

Детальніше