Лікування псоріазу в Івано-Франківську

Псоріаз не є інфекційним захворюванням, але носить хронічний характер. Може виникати як в дитячому, так і в дорослому віці. Сьогодні псоріаз часто зустрічається в грудних дітей і навіть в новонародженних. Лікування псоріазу не можна відкладати, так як захворювання здатне переростати у важку інвалідизуючу форму та призводити до соціально-психологічної дизадаптації. 

Симптоми та перебіг хвороби

Псоріаз класифікується як хронічне автоімунне мультифакторне захворювання і може бути досить стійким терапії, що проводиться. У більшості хворих на псоріаз загальний стан здоров'я не порушується, але деякі пацієнти скаржаться на свербіж, печіння, відчуття стягнення шкіри.

Висипання при псоріазі представленні у вигляді симетричних еритематозних (яскраво-червоних) папул, які схильні до периферійного росту й утворення бляшок аж до розвитку еритродермії. Висипання швидко вкриваються сріблястими (біло-сірими) лусочками, що легко відшаровуються. Висип може з’являтися на будь-якій ділянці шкіри (особливо на ліктьовому та колінному суглобах), волосистій частині голови, тулубі, кінцівках, долонях та підошвах.

 

Діагностика та лікування псоріазу в Івано-Франківську в Центрі дерматології та косметології «Івадерм»

Поширеність псоріазу в Україні протягом останніх десятиліть неухитно зростає. Саме тому важливо швидко та правильно провести діагностику та лікування псоріазу. В місті Івано-Франківськ запрошуємо Вас звертатися до висококваліфікованих лікарів-дерматовенерологів Центру «Івадерм». У нас Ви можете пройти огляд у лікаря вищої категорії, кандидата медичних наук. 

Назва послуги Ціна, грн.
Консультація лікаря-дерматовенеролога, кандидата медичних наук:
Первинна 400
Повторна 300
Консультація лікаря-дерматовенеролога:
Первинна 350
Повторна 300
Виклик дерматолога на дім
Візит дерматолога додому 550

Це захворювання суттєво знижує якість  життя пацієнта та без належного лікування стає причиною ураження суглобів,нігтів і при тяжкому перебігу веде до втрати працездатності. 

Псоріаз на руціПсоріаз – загадкова хвороба, тому що ніхто досі ніхто точно не зміг встановити причини її виникнення.

Метою лікування псоріазу в дерматологічній клініці «Івадерм» є максимальне усунення шкірних проявів, а також попередження ураження суглобів при псоріатичному артриті. 

Сучасні підходи до лікування псоріазу в нашому закладі включають:

  1. базисну терапію (медичний догляд за шкірою);
  2. топічну терапію (лікарські форми для зовнішнього застосування);
  3. фототерапію;
  4. системну терапію.

Лікарі нашого центру нададуть Вам практичні рекомендації не тільки для лікування хвороби, але й коректування способу життя, харчування, профілактики інших можливих проблем та ускладнень.

Ми в «Івадерм» дбаємо про кожного пацієнта. Саме тому у нас безпечно, підтримується чистота усіх приміщень та проводиться стерилізація інструментів. Ми використовуємо та назначаємо тільки сертифіковані якісні препарати, лікуємо за встановленими медичними протоколами. 

У нас гнучкий графік прийому пацієнтів, тому Ви можете подати заявку на запис у зручний для Вас час через форму на сайті або зетелефонувати нашому адміністратору +38 (050) 433 03 53 +38 (068) 533 03 53. 

Інші послуги дерматології

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"