Лікування псоріазу в Івано-Франківську

За сучасними уявленнями псоріаз розглядається як хронічне, важке мультифакторне захворювання і дотепер залишається актуальною проблемою через свою поширеність, стійкістю до проводимої терапії, збільшенням частоти важких інвалідизуючих  форм захворювання та соціально – психологічної дезадаптації пацієнтів. 

Поширеність псоріазу в Україні протягом останніх десятиліть неухитно зростає. Захворювання може виникати, як в дитячому так,і в дорослому віці ,тепер псоріаз зустрічається в грудних дітей і навіть в новонародженних. Саме тому важливо швидко та правильно провести діагностику та лікування псоріазу, в Івано-Франківську це можливо здійснити в медичному центрі “Івадерм”.

У більшості хворих на псоріаз загальний стан не порушується, але деякі пацієнти скаржаться на свербіж, печіння,відчуття стягнення шкіри. Висипання представленні у вигляді симетричних еритематозних (яскраво-червоних)папул, які схильні до периферійного росту й утворення бляшок аж до розвитку еритродермії. Висипання швидко вкриваються сріблястими (біло-сірими) лусочками, що легко відшаровуються. Висип може з’являтися на будь-якій ділянці шкіри (особливо ліктьовому та колінному суглобах), волосистій  частині голови, тулубі, кінцівках, долонях та підошвах.

Псоріаз на руці

Це захворювання суттєво знижує якість  життя пацієнта та без належного лікування стає причиною ураження суглобів,нігтів і при тяжкому перебігу веде до втрати працездатності. 

Псоріаз – загадкова хвороба, тому що ніхто не знає, звідки вона береться. Вразі появи у вас висипань негайно звертайтеся до лікаря. Метою лікування псоріазу в дерматологічній клініці є максимальне усунення шкірних проявів,а також попередження ураження суглобів при псоріатичному артриті. 

Лікарі нашого центру надають практичні рекомендації щодо діагностики та підбору ефективної терапії хворим на псоріаз, рекомендації по способу життя,підтримуючої терапії,проведені протирецедивних заходів

Інші послуги дерматології

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"