Лікування грибка шкіри в Івано-Франківську

До ураження патогенними грибками схильні люди в яких:

 • порушена цілісність шкірного покриву (мікротравми, травми, тріщини, потертості, мозолі);
 • мацерація шкіри, як наслідок надмірної пітливості;
 • порушення імунної системи (ВІЛ інфекція, СНІД, туберкульоз);
 • порушення вуглеводного обміну (цукровий діабет);
 • захворювання залоз внутрішньої секреції (щитовидна залоза);
 • не дотримання правил особитої гігієни;
 • тривале споживання антибіотиків широкого спектру дії.

Грибками уражається не тільки шкіра, а також її придатки-волосся і нігті. Якщо ви потребуєте професійного лікування грибка шкіри в Івано-Франківську, то завитайте в дерматологію клініки "Івадерм".

Розрізняють такі види грибкових захворювань:

 1. Кератомікози (різнокольоровий лишай) - грибкове захворювання, яке розвивається на поверхні шкіри і не проникає глибоко в шкіру.
 2. Дерматомікози (епідермофітія стіп, пахова епідермофітія, мікроспорія гладкої шкіри, руброфітія гладкої шкіри). Дані захворювання окрім високої контагіозності, уражають шкіру на рівні всіх шарів.
 3. Трихомікози (мікроспорія та руброфітія волосистої частини голови). Дані грибкові захворювання супроводжуються ураженням не лише шкіри, але й волосяного покриву. Це становить велику проблему особливо серед дітей, оскільки може бути рубцювання шкіри, і як наслідок, не можливий подальший ріст волосся в даній ділянці.
 4. Оніхомікози - грибковою інфекцією поражається нігтьова пластинка (руки і стопи).
 5. Кандидомікози - грибкові інфекції викликані грибами роду Candida(молочниці, кандидози складок, кандидозна оніхія).
 6. Ураження викликані пліснявими грибами (оніходистрофії).
 7. До основних ознак відносять – запалення і лущення шкіри на уражених ділянках. Згодом лущення змінюється везикулами різних розмірів, які тріскають і утворюють запальні мокнучі ділянки. Дані ділянки дуже сверблять. Шкіра навколо стає суха, огрубівши, відділяється шарами. Згодом всі прояви можуть пройти,але в роговому шарі шкіри продовжує жити грибок. Захворювання набуває хронічного перебігу. Нігтьові пластинки стають товсті, тьм'яні, жовто-коричневі та кришаться.

Лікування грибка шкіри і нігтів в Івано-Франківському центрі "Івадерм"

Кваліфікований лікар-дерматолог підбирає тактику лікування, враховуючи форму захворювання, складність, можливі ускладнення, при цьому підходячи до кожного пацієнта індивідуально.

В залежності від форми та виду грибкової інфекції застосовують місцеве та системне лікування грибка шкіри в Івано-Франківську. Фармацевтичний ринок пропонує досить багато ефективних засобів із вмістом різних активних компонентів та в різних формах(креми, гелі, лаки, спреї, розчини, таблетки). Під час лікування необхідно дотримуватись усіх рекомендацій лікаря.

Отже,треба пам'ятати, щоб уникнути грибкової інфекції, слід з обережністю відвідувати місця з високим ризиком зараження (басейни, сауни, спортивні зали). При перших ознаках захворювання, слід вчасно звертатися до лікаря і поцікавитися у нього, яким препаратом можна скористатися для про профілактики грибка.

Інші послуги дерматології

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"