Ін’єкції ботоксу

Лікарі нашого центру віддають перевагу якісним та перевіреним препаратам на ринку косметології. Це препарати Ботокс (Botox) та Ксеомін (Xeomin). Ксеомін – препарат німецької компанії «Merz Pharma». Ботокс – препарат виробництва компанії «Алерган», яка виникла в Ірландії та веде свою діяльність більше ніж в 100 країнах світу, а найбільший його об’єм виготовляється в Каліфорнії та в США.

Ці препарати із нейротоксина типу А, виробленого бактеріями Clostridium botulinum, вважаються достатньо безпечними та добре вивченими, докладно досліджені їх дії та методи застосування в різних клінічних випадках.

Ін’єкції ботокса в Івано-Франківську мають широке застосування, оскільки препарат часто є альтернативою пластичних операцій, так як ефективно розгладжує зморшки і достатньо простий у застосуванні.

В чому полягає дія ботулотоксину?

Механізм дії ін’єкцій ботокса полягає в тому, що ботулотоксин типу А хімічно денервує поперечно посмуговану мускулатуру шляхом розщеплення одного або декількох білків, необхідних для вивільнення ацетилхоліну. Ацетилхолін – це нейротрансмісер, наявність якого необхідна для рухової активності м’язів. У результаті дії ботулотоксину спостерігається тимчасовий в’ялий параліч м’язів, у які було введено препарат. Тривалість ефекту складає від 3 до 5 місяців.

Сама процедура триває до 10 хвилин. Пацієнт до процедури не вживає алкоголь та ліки (антибіотики, антикоагулянти), виключає будь-яку діяльність, пов’язану з важкими фізичними навантаженнями, заняття спортом. Якщо немає протипоказань, то можна готуватися до процедури.

Ін'єкцію можна проводити при першому візиті до лікаря. Попередньо потрібна діагностика причин виникнення зморшок, перевірка взаємодії мязів-антагоністів, розробка схеми введення препарату (точки і глибина введення ботулотоксину), планування необхідної кількості препарату та підписання інформованої згоди на проведення процедури.

Корекція зморшок за допомогою ін’єкцій ботокса: показання і протипоказання

Корекція зморшок за допомогою ін’єкцій ботокса проводиться в Івано-Франківську при наявності таких показань:

 • наявність мімічних зморшок в міжбрівній ділянці;
 • глибокі мімічні зморшки чола;
 • зморшки по типу «гусячі лапки»;
 • недосконалість шкірних покривів – спинки носа «кролячі лінії»;
 • мелолентальні складки;
 • зморшки довкола рота;
 • опущення кінчика носа;
 • лікування гіпергідрозу (надмірної пітливості).

Лікарі центру «Івадерм» не рекомендують виконувати процедуру в таких випадках:
 • вагітність і лактація;
 • нервово-м’язові порушення;
 • запальні процеси;
 • погане згортання крові (гемофілія);
 • алергія на препарат;
 • загострення соматичних захворювань;
 • схильність до утворення рубців;
 • застосування ряду медикаментозних препаратів;
 • подряпини, порізи, забої на обличчі;
 • захворювання ендокринної системи;
 • вживання алкоголю.

Алергія на ботокс – рідкісне ускладнення, але подібна реакція можлива, хоча її викликає не сам токсин, а білок, який входить в склад препарату. Тому, щоб уникнути небажаної ситуації, потрібно провести шкірний тест (його можна зробити прямо в нашому центрі перед процедурою). Лікар дряпає зап’ястя пацієнта спеціальним інструментом. На ділянку ураженої шкіри вводять невелику кількість ботокса. Чекаємо приблизно 1 год. Якщо тест позитивний, то на запясті появляється почервоніння, набряк.

Слід зазначити, що є відсоток людей, які нечутливі до препарату ботулотоксину, але це дуже рідкісне явище. Це характерно для тих, хто перехворів ботулізмом та проходив курс лікування великими дозами ботокса за медичними показаннями.

Заборонено проводити процедуру при запаленнях в точках уколів, при інфекційних хворобах, при підвищенній температурі, при вагітності або грудному вигодовуванні, при прийомі антибіотиків.

Після проведення процедури не дозволяється:
- спати або просто лежати протягом 4 годин;
- приймати ліки та алкоголь;
- відвідувати сауну, басейн, спортзал протягом 7-14 днів;
- торкатися руками місць ін’єкцій, терти і масувати дані ділянки.

Ін’єкції ботокса в Івано-Франківську – доступна ціна і висока якість    

Лікування куперозу 1000 грн
Лікування гіпергідрозу 10 000 грн

 

Ботокс для жінок
Корекція зморшок міжбрів'я 2800 грн
Корекція зморшок навколо очей ("гусячі лапки") 3350 грн
Корекція зморшок горзонтальної лінії чола 2800 грн
Корекція тяжів на шиї у жінок 4550 грн

 

Ботокс для чоловіків
Корекція зморшок міжбрів'я 3500 грн
Корекція зморшок навколо очей ("гусячі лапки") 140 грн/одиниця
Корекція зморшок горзонтальної лінії чола 140 грн/одиниця
Корекція тяжів на шиї у чоловіків 5200 грн

Після проведення першої процедури ефект розгладження зморшок тримається індивідуально, в середньому 4-6 міс. По закінченні даного терміну після блокування ботоксом нервово-мязові зв’язки відновлюються, тому знову з'являються зморшки. Для продовження ефекту слід повторити процедуру через 6 міс. Після проведення декількох сеансів зморшки зникають приблизно на рік, а завдяки відвиканню («пам'яті м'язів») від постійного хмурення очей та брів зморшки можуть зникати і надовше. 

Ціна на ін’єкції ботоксу в Івано-Франківську завжди доступна завдяки центру «Івадерм». Нашим постійним клієнтам, які звертаються до нас повторно за процедурою надається знижка -10%.

Записуйтесь до нас на безпечний, швидкий і нетравматичний метод корекції зморшок, ліфтингу брів і лікування гіпергідрозу. 

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"