Лікування пігментації

Розрізняють різні порушення, які вимагають лікування пігментних плям шкіри.
Гіперхромія - підвищене утворення пігменту меланіну, з гіпопігментацією шкіри (гіпохромія) - недостатнє вироблення пігменту меланіну, і з депігментацією (ахромія) - повна відсутність пігменту меланіну. Ці захворювання можуть бути обмеженими та розповсюдженими.

До гіперпігментацій відносяться вроджені пігментні плями. Потрібно відзначити сюди голубі плями, які мають коричнево-голубий колір, і зазвичай локалізуються в ділянці спини, сідниць, стегон.

Лентиго, веснянки, хлоазми, старечі (вікові) плями, вітіліго, родимки - є також наслідком порушення утворення пігменту в шкірі.

Ефективне видалення пігментних плям в Івано-Франківську

Видалення пігментних плям в Івано-Франківську проводиться кваліфікованими лікарями дерматологічної клініки «Івадерм» з урахуванням усіх факторів.

До факторів, які сприяють посиленню пігментації на шкірі відносять:

  1.  Зміни гормонального фону в організмі. Можуть викликатись вживанням протизаплідних засобів, вагітністю, клімаксом. 
  2. Захворювання печінки чи жовчного міхура.
  3. Порушення правил проведення косметичних процедур, не якісна косметика, що здатна підвищити чутливість шкіри до ультрафіолетових променів.
  4. Порушення роботи ендокринної системи.

На окремих ділянках шкіри пігмент меланін може бути відсутнім, що і призводить до появи білих пігментних плям. Проте основним фактором є ультрафіолет, як природний, так і штучний (наприклад: солярій), що провокує пігментні зміни на шкірі та появу новоутворень.

Лікування пігментних плям в Івано-Франківську по індивідуальній програмі 

Лікування пігментних плям в Івано-Франківську в нашому центрі  залежить від  причини їх виникнення, симптомів, результатів додаткових досліджень. Підбір лікувальних заходів повинен бути індивідуальний.

При виявленні причини пігментації - необхідно провести етіотропне лікування. У разі наявності онкологічної патології шкіри, проводять специфічну хіміотерапію, при гормональних захворюваннях - замісну терапію. Обов’язковим є призначення вітамінних та мінеральних комплексів, імунозміцнюючих препаратів, фолієвої та нікотинової кислот.

На даний момент існує ряд ефективних косметологічних процедур, які допомагають зменшити та у повній мірі усунути пігментні плями: 

  • хімічний пілінг,
  • ультразвуковий пілінг,
  • лазерне шліфування,
  • фотоомолодження,
  • озонотерапія.

Після проведення цих апаратних методів лікування пігментних плям, шкірі потрібно дати певний час для відновлення, використовуючи при цьому сонцезахисні зволожувальні креми та уникнення надмірної інсоляції. В комплекс лікування також входить зміна способу життя, вживання достатньої кількості рідини, уникнення стресів і перенапруг.

Інші послуги дерматології

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"