Ультразвукова чистка обличчя в Івано-Франківську

Ультразвукова чистка обличчя в Івано-Франківську
Ультразвукова чистка обличчя в Івано-Франківську

Ультразвукова чистка – це метод, який дозволяє ефективно очистити шкіру і активізувати всі обмінні процеси, не ушкодивши при цьому цілісність тканин. Дана чистка відноситься до прогресивних методик, має масу переваг, основною з яких є можливість практично повністю звільнитися від ороговілих клітин шкіри. 

Даний спосіб чистки ультразвуком підійде активним та зайнятим людям, які не мають часу для відновлення після процедури.

Процедура виконується з допомогою спеціального апарату з лопаткою – ультразвукового скрабера, який видає звукові хвилі на шкіру, викликаючи високочастотні коливання. Завдяки їм і відбувається очищення шкіри від комедонів, закупорень сальних залоз та ороговілих клітин епідермісу. Дані високочастотні коливання також створюють своєрідний масаж, завдяки якому посилюється утворення колагену та еластину, покращується обмін речовин.

Ультразвукова чистка обличчя в Івадерм, Івано-ФранківськЯк проходить процедура ультразвукової чистки в Івано-Франківську?

Сама процедура ультразвукової чистки в Івано-Франківську досить приємна і майже безболісна. Обличчя пацієнта спочатку очищується гелем для вмивання, скрабується, розпарюється. Потім на обличчя наноситься спеціальний гель для процедури, лікар починає чистку за допомогою лопатки-електрода. Про те, що апарат працює ефективно, свідчить його вібрація по шкірі пацієнта.

Процедура триває приблизно 15 хвилин, після чого на обличчя наноситься зволожуюча маска.

Ультразвукову чистку обличчя в Івано-Франківську можна поєднювати з такими процедурами, як карбокситерапія, мезотерапія, плазмоліфтинг, різні види пілінгів. Після  процедури пацієнт повертається до звичного життя, оскільки побічної дії чи ускладнень немає.


Ціни на ультразвукову чистку в Івано-Франківську:

Чистка обличчя ультразвукова від 400 грн.
Чистка спини від 600 грн.

Ультразвукова чистка, як і всі інші процедури, має ряд показань та протипоказань, на які потрібно звернути особливу увагу.

До протипоказань належить:

  • гострі запальні захворювання шкіри;
  • онкологічні хвороби;
  • вагітність та лактація.

Показання до проведення даної процедури є  наступні:

  • знижений тонус та тургор шкіри;
  • розширені пори;
  • комедони;
  • сальні пробки;
  • тьм'яний колір обличчя.

За  допомогою даної процедури відбувається не лише очищення верхнього шару шкіри, але й покращується структура дерми, відбувається прискорення регенерації шкіри.

Однією з переваг УЗ-чистки є те, що вона ефективно усуває перші ознаки старіння, а виконуючи її з профілактичною метою Ви маєте можливість відстрочити процес старіння на багато років.

Це атравматична чистка – немає неприємних вічуттів, бережна дія апарату, збереження цілісності шкірших покривів. У результаті отримуємо оновлену шкіру обличчя.

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"

Цідило Іванна Григорівна
дерматолог, дерматовенеролог

Кандидат медичних наук, доцент кафедри дерматології та венерології Івано-Франківського національного медичного університету.

Детальніше
Пупенко Мар’яна Богданівна
дерматовенеролог, косметолог

Спеціаліст по б’ютифікації обличчя, а саме – контурній пластиці, мезотерапії, тредліфтингу (мезонитки), інтимному філлінгу. 

Детальніше
Луцик Іванна Володимирівна
дерматовенеролог, косметолог
Детальніше
Чеховська Валентина Богданівна
дерматовенеролог, косметолог

Кваліфікований спеціаліст в естетичній та ін'єкційній косметології, спеціаліст з лазерних та апаратних методик

Детальніше
Данчук Уляна Іванівна
дерматовенеролог, косметолог

Володіє сучасними методиками ін’єкцій краси: контурної пластики, біоревіталізації, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапії, лазерної та апаратної косметології.

Детальніше
Никифорук Марина Михайлівна
дерматовенеролог, косметолог

Спеціаліст з понад 15-річним досвідом роботи в галузі дерматології, в тому числі дитячої дерматології, трихології, ін’єкційної та апаратної косметології. Косметолог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. 

Детальніше