Лікування акне

Лікування акне
Лікування акне

Акне (вугрова хвороба) – це запальне захворювання сальних залоз, що виникає в результаті їхньої закупорки і вироблення надмірної кількості шкірного сала. Вугрова хвороба уражає біля 85% підлітків та близько 14% жінок у третьому десятилітті життя. 

Вугрі – не просто "перехідний вік", а серйозне захворювання, яке потребує своєчасного та тривалого лікування. Тільки фахівець може правильно встановити діагноз, призначити відповідне обстеження та лікування і, як наслідок, побороти дану недугу. Слід зазначити, що невчасно ліковані вугрі чи самолікування призводить до утворення гіперпігментації та рубців. 

Терапія вугрової хвороби і правильність косметологічного догляду за проблемною шкірою дуже актуальні для людей, які мають таку проблему. Лікування вугрової хвороби призначається лікарем. Отже, вам обов’язково потрібно звернутися до лікаря дермато-косметолога!

Лікування вугрової хвороби в Івано-Франківську за сучасними програмами

Клініка "Івадерм" пропонує вам найкращі програми лікування та професійного догляду за обличчям. Лікар-дерматолог індивідуально підбирає методику лікування та правильний догляд за шкірою обличчя з урахуванням особливостей типу шкіри. При цьому враховують ступінь важкості перебігу захворювання та наявність супутньої патології. Так, при легкій формі захворювання ефективним буде місцеве лікування у поєднанні з  програми догляду за шкірою обличчя. При цьому застосовують фармацевтичні препарати, що містять антибіотики, бензоілпероксид, ретиноїди, азелаїнову кислоту.

Догляд за шкірою в дерматології включає процедуру механічної чи ультразвукової чистки обличчя, дія якої спрямована на видалення змертвілих клітин з поверхні шкіри, комедонів, гнійних елементів та звужує пори. Широкий вибір пілінгів дозволяє ефективно боротися з недоліками шкіри, так як має комедонолітичну, відлущуючи та порозвужуючу дію. Користь пілінгу для шкіри обличчя – безсумнівна і допомагає поліпшити її стан в будь-якому віці. При середній та тяжкій формах захворювання місцеве лікування поєднують із загальним, яке включає антибіотикотерапії, корекцію гормональних порушень, системні ретиноїди. Ми можемо запропонувати плазмоліфтинг.

Після потрапляння тромбоцитів у внутрішні шари шкіри, вони активізують природні механізми регенерації. Процедура запускає механізм міжклітинного метаболізму (обміну речовин), що сприяє відновленню здорової шкіри. 

Професійне лікування акне в Івано-Франківську від Івадерм 

Лікарі клініки "Івадерм" запропонують вам програму домашнього догляду, яка включає очищення, тонізування, живлення з використанням косметологічних середників, розроблених для вашого типу шкіри. Адже, застосування невідповідного  засобу не тільки не принесе жодної користі, але й може поглибити вже існуючі проблеми шкіри.

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"

Цідило Іванна Григорівна
дерматовенеролог, дерматоскопіст, трихолог, косметолог

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, доцент, член Європейської асоціації дерматовенерологів (УАЛДВК * UADVC)

Детальніше
Луцик Іванна Володимирівна
трихолог, дерматовенеролог, дерматоскопіст, косметолог

Кваліфікований спеціаліст в естетичній косметології, член української асоціації дерматологів.

 

Детальніше
Чеховська Валентина Богданівна
дерматовенеролог, косметолог, дерматоскопіст, трихолог, ін'єкціоніст

Кваліфікований спеціаліст в естетичній та ін'єкційній косметології, спеціаліст з лазерних та апаратних методик

Детальніше
Данчук Уляна Іванівна
дерматовенеролог, косметолог

Володіє сучасними методиками ін’єкцій краси: контурної пластики, біоревіталізації, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапії, лазерної та апаратної косметології.

Детальніше
Никифорук Марина Михайлівна
дерматовенеролог, трихолог, косметолог, дерматоскопіст

Спеціаліст з понад 15-річним досвідом роботи в галузі дерматології, в тому числі дитячої дерматології, трихології, ін’єкційної та апаратної косметології . Косметолог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. 

Детальніше