Лікування акне

Вугрі – не просто "перехідний вік", а серйозне захворювання, яке потребує своєчасного та тривалого лікування. Тільки фахівець може правильно встановити діагноз, призначити відповідне обстеження та лікування і, як наслідок, побороти дану недугу. Слід зазначити, що невчасно ліковані вугрі чи самолікування призводить до утворення гіперпігментації та рубців. 

Терапія вугрової хвороби і правильність косметологічного догляду за проблемною шкірою дуже актуальні для людей, які мають таку проблему. Лікування вугрової хвороби призначається лікарем. Отже, вам обов’язково потрібно звернутися до лікаря дермато-косметолога!

Лікування вугрової хвороби в Івано-Франківську за сучасними програмами

Клініка "Івадерм" пропонує вам найкращі програми лікування та професійного догляду за обличчям. Лікар-дерматолог індивідуально підбирає методику лікування та правильний догляд за шкірою обличчя з урахуванням особливостей типу шкіри. При цьому враховують ступінь важкості перебігу захворювання та наявність супутньої патології. Так, при легкій формі захворювання ефективним буде місцеве лікування у поєднанні з  програми догляду за шкірою обличчя. При цьому застосовують фармацевтичні препарати, що містять антибіотики, бензоілпероксид, ретиноїди, азелаїнову кислоту.

Догляд за шкірою в дерматології включає процедуру механічної чи ультразвукової чистки обличчя, дія якої спрямована на видалення змертвілих клітин з поверхні шкіри, комедонів, гнійних елементів та звужує пори. Широкий вибір пілінгів дозволяє ефективно боротися з недоліками шкіри, так як має комедонолітичну, відлущуючи та порозвужуючу дію. Користь пілінгу для шкіри обличчя – безсумнівна і допомагає поліпшити її стан в будь-якому віці. При середній та тяжкій формах захворювання місцеве лікування поєднують із загальним, яке включає антибіотикотерапії, корекцію гормональних порушень, системні ретиноїди. Ми можемо запропонувати плазмоліфтинг.

Після потрапляння тромбоцитів у внутрішні шари шкіри, вони активізують природні механізми регенерації. Процедура запускає механізм міжклітинного метаболізму (обміну речовин), що сприяє відновленню здорової шкіри. 

Професійне лікування акне в Івано-Франківську від Івадерм 

Лікарі клініки "Івадерм" запропонують вам програму домашнього догляду, яка включає очищення, тонізування, живлення з використанням косметологічних середників, розроблених для вашого типу шкіри. Адже, застосування невідповідного  засобу не тільки не принесе жодної користі, але й може поглибити вже існуючі проблеми шкіри.

Інші послуги дерматології

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"