Лікування акне

Вугрові висипання – не просто «перехідний вік», а серйозне захворювання, яке потребує своєчасного та тривалого лікування. Вугрова хвороба або акне – це запалення сальних залоз, що виникає в результаті їх закупорки і вироблення надмірної кількості шкірного сала. 

Тільки лікар-дерматолог може правильно встановити діагноз, призначити відповідне обстеження та лікування і, як наслідок, – побороти недугу.

Вугрова хвороба уражає біля 85% підлітків та близько 14% жінок після 30 років. Слід зазначити, що невчасно ліковані вугрі чи самолікування призводить до утворення гіперпігментації та рубців. 

Терапія вугрової хвороби і правильність косметологічного догляду за проблемною шкірою дуже актуальні для людей молодого і середнього віку. Щоб запобігти прогресу недуги та усунути етстетичні проблеми, для лікування акне в Івано-Франківську звертайтеся в Центр дерматології та косметології «Івадерм».

Лікування вугрової хвороби в Івано-Франківську за сучасними програмами

Клініка «Івадерм» пропонує вам найкращі програми лікування та професійного догляду за обличчям. Лікар-дерматолог індивідуально підбирає методику лікування та правильний догляд за шкірою обличчя з урахуванням особливостей типу шкіри. При цьому враховують ступінь важкості перебігу захворювання та наявність супутньої патології.

Звертаємо Вашу увагу, що самолікування може не тільки не допомогти, але й нашкодити вашій шкірі, тому обов'язково звертайтеся на огляд лікаря-дерматлога. 

Назва послуги Ціна, грн.
Консультація лікаря-дерматовенеролога, кандидата медичних наук:
Первинна 400
Повторна 300
Консультація лікаря-дерматовенеролога:
Первинна 350
Повторна 300
Виклик дерматолога на дім
Візит дерматолога додому 550

При легкій формі захворювання ефективним буде місцеве лікування у поєднанні з програми догляду за шкірою обличчя. При цьому застосовують фармацевтичні препарати, що містять антибіотики, бензоілпероксид, ретиноїди, азелаїнову кислоту.

Догляд за шкірою в дерматології включає процедуру механічної чи ультразвукової чистки обличчя, дія якої спрямована на видалення змертвілих клітин з поверхні шкіри, комедонів, гнійних елементів та звужує пори.

Широкий вибір пілінгів дозволяє ефективно боротися з недоліками шкіри, так як має комедонолітичну, відлущуючи та порозвужуючу дію. Користь пілінгу для шкіри обличчя – безсумнівна, він допомагає поліпшити її стан в будь-якому віці.

При середній та тяжкій формах захворювання місцеве лікування поєднують із загальним, яке включає антибіотикотерапію, корекцію гормональних порушень, системні ретиноїди. Також ми рекомендуємо проводити плазмоліфтинг. Після потрапляння тромбоцитів у внутрішні шари шкіри, вони активізують природні механізми регенерації. Процедура запускає механізм міжклітинного метаболізму (обміну речовин), що сприяє відновленню здорової шкіри. 

Професійне лікування акне в Івано-Франківську від Івадерм 

Лікарі клініки "Івадерм" запропонують вам програму домашнього догляду, яка включає очищення, тонізування, живлення з використанням косметологічних середників, розроблених для вашого типу шкіри. Адже застосування невідповідного засобу не тільки не принесе жодної користі, але й може поглибити вже існуючі проблеми шкіри.

Записуйтеся на індивідуальну консультацію дерматолога за телефонами +38 (050) 433 03 53 +38 (068) 533 03 53.

Інші послуги дерматології

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"