Мезотерапія волосся (лікування випадіння)

Мезотерапія волосся (лікування випадіння)
Мезотерапія волосся (лікування випадіння)

Одним з найбільш ефективних методів лікування випадіння волосся є мезотерапія шкіри голови. Мезотерапія волосистої частини голови - це процедура, спрямована на посилення росту волосся та поліпшення його стану.

Життя окремо взятої волосини перебігає з певною циклічністю і включає фазу росту, проміжну фазу і фазу випадіння. В нормі існує певний баланс між кількістю волосяних фолікулів, які перебувають на різних стадіях. Завдяки цьому, волосяний покрив, характерний для кожного з нас, більш-менш постійний. Нормальна кількість волосся на голові становить приблизно 100 000. Середня кількість волосся, яка випадає протягом дня становить 100-150. Нормальне співвідношення кількості волосся у фазі росту до кількості волосся у фазі випадіння становить 9:1. Якщо показник випадіння значно більший - тоді Вам варто завітати у наш косметологічний центр “Івадерм” на таку процедуру як мезотерапія волосся в Івано-Франківськ.

Як перевірити чи кількість волосся, яка випадає за день відповідає нормі?

Потрібно зібрати все волосся, яке випало в душі, залишилось на подушці чи гребінці. Підрахунок слід робити вранці один раз на тиждень.

Причини надмірного випадіння волосся дуже різноманітні, найпоширеніші з них:

  • патології ендокринних органів; 
  • психо-вегетативні порушення; 
  • імунні захворювання;
  • захворювання шлунково-кишкового тракту; 
  • несприятливі впливи агресивних зовнішніх факторів і т.д.

Важливий фактор, який здатний впливати на випадіння волосся - хронічні стресові ситуації. Системним стресовим фактором можуть виступати хірургічні втручання, пологи, інфекційні захворювання, які супроводжувались важким перебігом та тривалою гарячкою, сувора дієта зі швидкою втратою ваги. Зазвичай, волосся починає випадати через 3 місяці від початку дії провокуючого фактору.

Висновки щодо причини випадіння волосся, а також шляхів її усунення та подальшого лікування може зробити тільки дерматолог-трихолог. Потрібно дотримуватись принципу, що медикаментозне лікування призначається строго індивідуально.

Лікування випадіння - Мезотерапія волосся в Івано-Франківську

Можна виділити один з ефективних методів лікування випадіння волосся - це мезотерапія волосся в Івано-Франківську. 

Під час процедури у волосисту частину голови за допомогою мікроін'єкцій вводяться препарати, які містять вітаміни, амінокислоти, пептиди, антиоксиданти та інші корисні речовини, які і надають належний результат, а саме зміцнюють здоров'я волосяних цибулин і забезпечують надходження до них поживних речовин.

Процедура зупиняє випадіння волосся, постачає волосяні фолікули необхідними поживними речовинами, стимулює кровопостачання, відновлює роботу шкіри, зміцнює волосся, робить його густим і здоровим, нормалізує роботу сальних залоз шкіри голови. Мезотерапія підходить для волосся всіх типів.

Запрошуємо Вас відвідати центр косметології та дерматології "Івадерм" - наш кваліфікований трихолог проведе якісну діагностику на назначить ефективний метод лікування для відновлення краси та здоров'я Вашого волосся.

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"

Цідило Іванна Григорівна
дерматовенеролог, дерматоскопіст, трихолог, косметолог

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, доцент, член Європейської асоціації дерматовенерологів (УАЛДВК * UADVC)

Детальніше
Луцик Іванна Володимирівна
трихолог, дерматовенеролог, дерматоскопіст, косметолог

Кваліфікований спеціаліст в естетичній косметології, член української асоціації дерматологів.

 

Детальніше
Чеховська Валентина Богданівна
дерматовенеролог, косметолог, дерматоскопіст, трихолог, ін'єкціоніст

Кваліфікований спеціаліст в естетичній та ін'єкційній косметології, спеціаліст з лазерних та апаратних методик

Детальніше
Данчук Уляна Іванівна
дерматовенеролог, косметолог

Володіє сучасними методиками ін’єкцій краси: контурної пластики, біоревіталізації, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапії, лазерної та апаратної косметології.

Детальніше
Никифорук Марина Михайлівна
дерматовенеролог, трихолог, косметолог, дерматоскопіст

Спеціаліст з понад 15-річним досвідом роботи в галузі дерматології, в тому числі дитячої дерматології, трихології, ін’єкційної та апаратної косметології . Косметолог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. 

Детальніше