Відновлення краси шиї та декольте

Усі красуні досить багато уваги приділяють обличчю, тілу, волоссю, подекуди забуваючи, що шкіра шиї та декольте, у порівнянні з обличчям і руками, видає вік жінки і потребує своєрідного догляду. Доглядати за шкірою шиї та декольте потрібно якомога раніше.

У центрі дерматології та косемтології «Івадерм» ми пропонуємо ряд методик, які допоможуть Вам підтримувати шию та декольте завжди красивими та доглянутими.

Омолодження шкіри шиї та декольте в Івано-Франківську неін'єкційними методами

Розпочати можна з косметичного масажу. Ця корисна і водночас приємна процедура допоможе підтримати тонус, пружність та еластичність Вашої шкіри. За допомогою масажу можна боротися із першими ознаками старіння, другим підборіддям та в’ялістю шкіри.

Також на допомогу прийде широкий асортимент пілінгів. Хімічний пілінг ‒ безпечний та ефективний метод відновлення, дія якого спрямована на видалення ороговілого шару шкіри. Після нанесення на шкіру препаратів, до складу яких входять різноманітні кислоти, «пробуджуються» внутрішні резерви шкіри, починається процес інтенсивної регенерації та вироблення колагену. Зазвичай, на курс потрібно провести 2-4 процедури.

Однією з неін’єкційних методик є мікрострумова терапія. Це фізіотерапевтичний метод, в основі якого лежить дія на шкіру, м’язову тканину, лімфатичні судини моно- і біполярних імпульсів малої сили і малої напруги з різними частотними характеристиками. Завдяки мікрострумам можна досягти ліфтингового, лімфодренажного ефекту, зменшити та розгладити зморшки, а також в стислі терміни провести корекцію станів після пластичних операцій, лазерної шліфовки.

Сучасні методи омолодження шкіри декольте та шиї в Івадерм

Мезотерапія тіла ‒ мікроін’єкційна методика введення в поверхневі та серединні шари шкіри малих доз препаратів. Завдяки мезотерапії можна уникнути таких небажаних явищ як зморшки, дряблість, тусклий колір шкіри. Основними складовими так званих мезококтейлів є вітаміни, амінокислоти, мікроелементи. Лікувальний ефект досягається введенням препаратів, механічною стимуляцією нервових закінчень та нейрогуморальних впливів.

Біоревіталізація шкіри — це також ін'єкційна процедура. Препарат на основі гіалуронової вводиться в глибший дермальний шар шкіри і починає діяти на молекулярному рівні. Основна дія спрямована на відновлення водного балансу шкіри. Одна молекула гіалуронової кислоти утримує біля себе біля 500 молекул води. Завдяки цьому утворюється пружне водне середевоще, яке і забезпечує правильну роботу клітин шкіри. Як наслідок зменшується її в'ялість та сухість, відновлюється здоровий тонус, покращується колір.

Для омолодження шкіри шиї та декольте звертайтеся до нас

Обираючи процедуру для Вашої шиї чи декольте, обов'язково звертайтеся на консультацію до косметолога, адже він зможе правильно оцінити реальний стан шкіри і підібрати найбільш ефективній процедури, враховуючи Ваш поточний стан здоров'я, вік, особливості шкіри та побажання. Відзначимо, що усі косметологи центру «Івадерм» мають медичну освіту та ряд професійних сертифікацій по тих чи інших косметологічних послугах.

Наші спеціалісти з радістю допоможуть Вам зберегти молодість та здоров'я найкрасивіших зон Вашого тіла.

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"