Проколювання вух дітям в Івано-Франківську

Проколювання вух дітям в Івано-Франківську
Проколювання вух дітям в Івано-Франківську

Процедура проколювання вух проводиться у спеціальному медичному закладі та лікарем-фахівцем. Сама головна вимога-стерильність. Дана процедура проводиться в присутності батьків.

Вкрай рідко в наш час можна зустріти маленьку дівчинку без сережок. Сережки ‒ це красиво. Зазвичай батьки мріють зробити процедуру проколювання вух, безболісною,безпечною і комфортною для їхньої дитини.

Найперші сережки для вашої маленької принцеси мають бути зручні та безпечні. Отож, вони мають бути малих розмірів, без загострень та легенькими, надійно триматися на вухах, бути у вигляді цвяшків або кілець. Сережки мають бути виготовлені із матеріалів, які не є алергенними та стійкими до зовнішніх пливів, тобто бути виготовленими із платини, титану, хірургічної сталі. Лікар радить носити дані сережки до повного загоєння вушок, і аж тоді змінювати їх на інші вироби із золота чи срібла.

Як відбувається проколювання вух в Івано-Франківську в центрі «Івадерм»?

Лікар працює в стерильних одноразових рукавицях. Перед проколюванням мочки вух дитини протирають спиртовим розчином. Найчастіше вушка проколюють за допомогою спеціального пістолета. Процедура проколювання вух в Івано-Франківську відбувається швидко ‒ до 5 хв. Перевагою є те, що у вухо вставляться сережка разом із застібкою, і лікарю не доводиться торкатися подразненої ділянки для закріплення сережки.

Сережки, якими зроблено проколювання, не потрібно знімати до повного загоєння рани. Кожен день  2-3 рази вушка потрібно обробляти розчином хлоргексидину, прокручуючи сережку.

Просимо взяти до уваги, що пістолети при проколюванні вух видають гучний звук, якого дитина може злякатися, зреагувати різким рухом. Тому варто і батькам заздалегідь підготувати дитину, і  сам лікар, може змінитися місце проколювання, буде особливо уважний у відповідальний момент.

Під час процедури проколювання вух за допомогою пістолета ризик занесення інфекції зводиться до мінімуму. Пістолет перед процедурою дезінфікують, стерильні сережки зберігаються у закритій коробочці, лікар одягає стерильні рукавиці та дезінфікує вушні мочки.

Якщо ви все ж після проведеної процедури помітили, що у вашої дитини припухлість в ділянці мочки, кровоточивість, гнійні виділення, то наполегливо просимо не займатися самолікуванням, а звернутися ще раз за допомогою до нашого фахівця, щоб ми тримали під контролем стан наших маленьких пацієтів, у потрібний момент могли проявити відповідальність і допомогти впоратися з можливими побічними наслідками проколювання вух.

На жаль, існують випадки, коли проколювання вух буде протипоказано вашій дитині. До них слід віднести:

  • цукровий діабет ‒ важка форма;
  • шкірні захворювання (псоріз, екзема);
  • поганна імунна система (часті інфеційні захворювання, слабість, нездужання);
  • схильність до утворення келоїдних руців.

Ціни на проколювання вух в Івано-Франківську

Поспішаємо вас запевнити, що процедура проколювання вух пістолетом в Івано-Франківську виконується за лічені хвилини і не вимагає знеболення, тому що процедура практично не болюча. І тому дана процедура є найбільш прийнятним методом для маленьких діток.

Ціна на процедуру:

Проколювання вух 250 грн.

Записатись можна з допомогою форми на сайті, а також за телефонами: +38 (050) 433 03 53, +38 (068) 533 03 53. 

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"

Цідило Іванна Григорівна
дерматовенеролог, дерматоскопіст, трихолог, косметолог

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, доцент, член Європейської асоціації дерматовенерологів (УАЛДВК * UADVC)

Детальніше
Пупенко Мар’яна Богданівна
дерматовенеролог, косметолог

Спеціаліст по б’ютифікації обличчя, а саме – контурній пластиці, мезотерапії, тредліфтингу (мезонитки), інтимному філлінгу. 

Детальніше
Луцик Іванна Володимирівна
трихолог, дерматовенеролог, дерматоскопіст, косметолог

Кваліфікований спеціаліст в естетичній косметології, член української асоціації дерматологів.

 

Детальніше
Чеховська Валентина Богданівна
дерматовенеролог, косметолог, дерматоскопіст, трихолог, ін'єкціоніст

Кваліфікований спеціаліст в естетичній та ін'єкційній косметології, спеціаліст з лазерних та апаратних методик

Детальніше
Данчук Уляна Іванівна
дерматовенеролог, косметолог

Володіє сучасними методиками ін’єкцій краси: контурної пластики, біоревіталізації, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапії, лазерної та апаратної косметології.

Детальніше
Никифорук Марина Михайлівна
дерматовенеролог, трихолог, косметолог, дерматоскопіст

Спеціаліст з понад 15-річним досвідом роботи в галузі дерматології, в тому числі дитячої дерматології, трихології, ін’єкційної та апаратної косметології . Косметолог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. 

Детальніше