Проколювання вух дітям в Івано-Франківську

Вкрай рідко в наш час можна зустріти маленьку дівчинку без сережок. Сережки ‒ це красиво. Зазвичай батьки мріють зробити процедуру проколювання вух в Івано-Франківську, безболісною,безпечною і комфортною для їхньої дитини.

Найперші сережки для вашої маленької принцеси мають бути зручні та безпечні. Отож, вони мають бути малих розмірів, без загострень та легенькими, надійно триматися на вухах, бути у вигляді цвяшків або кілець. Сережки мають бути виготовлені із матеріалів, які не є алергенними та стійкими до зовнішніх пливів, тобто бути виготовленими із платини, титану, хірургічної сталі. Лікар радить носити дані сережки до повного загоєння вушок, і аж тоді змінювати їх на інші вироби із золота чи срібла.

Як відбувається проколювання вух в Івано-Франківську в центрі «Івадерм»?

Лікар працює в стерильних одноразових рукавицях. Перед проколюванням мочки вух дитини протирають спиртовим розчином. Найчастіше вушка проколюють за допомогою спеціального пістолета. Процедура проколювання вух в Івано-Франківську відбувається швидко ‒ до 5 хв. Перевагою є те, що у вухо вставляться сережка разом із застібкою, і лікарю не доводиться торкатися подразненої ділянки для закріплення сережки.

Сережки, якими зроблено проколювання, не потрібно знімати до повного загоєння рани. Кожен день  2-3 рази вушка потрібно обробляти розчином хлоргексидину, прокручуючи сережку.

Просимо взяти до уваги, що пістолети при проколюванні вух видають гучний звук, якого дитина може злякатися, зреагувати різким рухом. Тому варто і батькам заздалегідь підготувати дитину, і  сам лікар, може змінитися місце проколювання, буде особливо уважний у відповідальний момент.

Під час процедури проколювання вух за допомогою пістолета ризик занесення інфекції зводиться до мінімуму. Пістолет перед процедурою дезінфікують, стерильні сережки зберігаються у закритій коробочці, лікар одягає стерильні рукавиці та дезінфікує вушні мочки.

Якщо ви все ж після проведеної процедури помітили, що у вашої дитини припухлість в ділянці мочки, кровоточивість, гнійні виділення, то наполегливо просимо не займатися самолікуванням, а звернутися ще раз за допомогою до нашого фахівця, щоб ми тримали під контролем стан наших маленьких пацієтів, у потрібний момент могли проявити відповідальність і допомогти впоратися з можливими побічними наслідками проколювання вух.

На жаль, існують випадки, коли проколювання вух буде протипоказано вашій дитині. До них слід віднести:

  • цукровий діабет ‒ важка форма;
  • шкірні захворювання (псоріз, екзема);
  • поганна імунна система (часті інфеційні захворювання, слабість, нездужання);
  • схильність до утворення келоїдних руців.

Які ціни на проколювання вух в Івано-Франківську?

Проколювання вух 350 грн.

Поспішаємо вас запевнити, що процедура проколювання вух пістолетом в Івано-Франківську виконується за лічені хвилини і не вимагає знеболення, тому що процедура практично не болюча. І тому дана процедура є найбільш прийнятним методом для маленьких діток.

Записатись можна з допомогою форми на сайті, а також за телефонами: +38 (050) 433 03 53, +38 (068) 533 03 53. 

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"