Консультація дитячого дерматолога

З'ясувати причину захворювань шкіри у дитини і своєчасно почати лікування Вам допоможе тільки кваліфікований спеціаліст – дитячий дерматолог.

Консультація дитячого дерматолога в Івано-Франківську в нашій клініці допоможе діагностувати і вилікувати поширені захворювання:

  • алергічний та атопічний дерматит;
  • дитячі екземи;
  • грибкові захворювання шкіри;
  • вугрові висипання, акне;
  • запальні та гнійничкові захворювання шкіри;
  • захворювання волосся та нігтів.

В нашому центрі «Івадерм» дітки посміхаються та стають здоровими. Забудьте про дитячий страх і надмірні хвилювання. Ми допоможемо подолати негаразди зі шкірою навіть найменшим пацієнтам. 

Дитячий дерматолог в Івано-Франківську

Дитячий лікар-дерматолог в Івано-Франківську проведе ретельний олгяд Вашої дитини, надасть необхідну інформацію про її стан шкіри та методи лікування, при потребі призначить ряд обстежень, які допоможуть виявити причину захворювання.

Консультація лікаря-дерматолога, кандидата медичних наук Ціна, грн.
Первинна 400
Вторинна 300 
Консультація лікаря-дерматолога Ціна, грн.
Первинна 350
Вторинна 300
Виклик дерматолога на дім Ціна, грн.
Візит дерматолога додому

550

Дитячі дерматологи в клініці «Івадерм» – це дипломовані спеціалісти, які мають значний досвід роботи та пройшли спеціальне навчання для роботи з дітьми. Ви можете бути впевнені у безпеці та комфорті Вашого сина чи доньки. Доброзичливість, уважність, висока кваліфікація – це гасло наших спеціалістів.

Ціна на консультацію дитячого дерматолога завжди доступна. На прийомі лікарем проводиться точна діагностика захворювання, а призначене лікування допоможе якнайскорішому видужанню Вашої дитини.

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"