Консультація подолога

Консультація подолога
Консультація подолога

Лікар-подолог спеціалізується на медичному догляді за стопою. Все, від видалення мозолів, натоптишів до лікування п’яткових тріщин, оніхомікозу, врослих нігтів – сфера його діяльності

Лікар-подолог спеціалізується на медичному догляді за стопою. Все, від видалення мозолів, натоптишів до лікування п’яткових тріщин, оніхомікозу, врослих нігтів – сфера його діяльності.

Лікар-подолог надає такі послуги, як:

 • Консультація подолога.
 • Медичний апаратний педикюр. 
 • Лікування врослого нігтя титановою ниткою. 
 • Обробка та лікування грибкових нігтів. 
 • Обробка поверхневих та глибоких п’яткових тріщин, натоптишів. 
 • Видалення мозолів. 

Що включають в себе ці послуги:

1. Консультація подолога: під час консультації лікар-подолог збирає необхідний анамнез і проводить зовнішній огляд. При необхідночті лікар може провести забір матеріалів для аналізу. В результаті пацієнт отримає консультаційне заключення, яке містить діагноз і рекомендації щодо лікування. Перед прийомом попіклуйтеся, щоб ваші ступні ніг були чистими, якщо на ваші нігті нанесений лак, подолог зніме його в процесі огляду самостійно.

2. Медичний апаратний педикюр: Процедура займає від 2-х до 3-х годин, в залежності від складності випадку. В ході процедури лікар проводить безболісну чистку поверхні стопи і пальців ніг від ділянок ороговівшої шкіри, мозолів, натоптишів і тріщин. Лікар видаляє кутикулу, підстригає і надає правильної форми нігтю.

В кінці процедури подолог наносить на нігтьові пластинки спеціальну колагенову сироватку та робить масаж стоп із спеціальним зволожуючим кремом, який відповідає типу шкіри.

Фотографії до і після:

 

3. Лікування врослого нігтя титановою ниткою: ця система для корекції працює по такому принципу: поступове розгинання нігтьової пластини за рахунок зміни напрамку натягу. За рахунок цього впливу краї нігтів рівномірно припіднімаються над нігтьовим валиком. З часом нігтьова пластинка вирівнюється і зберігає правильний ріст після зняття конструкції. В середньому корекція, а саме зміщення конструкції до ростової частини нігтя, проводиться 1 раз в місяць.

4. Обробка та лікування грибкових нігтів: після дезінфекції стоп подолог приступає до чистки нігтьових пластин і довколонігтьових валиків спеціальним педикюрним апаратом із набором фрез. Через близьке розташування, мікозом можуть заразитися всі пальці, навіть якщо ознаки грибка візуалізуються тільки на окремих нігтях, тому може знадобитися обробка сусідніх нігтьових пластин. Після процедури на нігті наносяться спеціальні засоби із протигрибковими властивостями.

Переваги апаратної обробки нігтів при оніхомікозі:

 • безболісність;
 • підвищена ефективність лікування мікозів;
 • зменшення площі ураження;
 • зниження ризику зараження оточуючих людей, наприклад, вдома, на роботі і т.д.;
 • атравматичність: видаляються тільки огрубівші тканини, не зачіпаючи здорову шкіру;
 • обробка важкодоступних ділянок, до яких важко добратися в домашніх умовах.

Регулярна апаратна чистка нігтів рекомендується не тільки для лікування, а й для профілактики грибкових уражень нігтів та стоп.

5. Обробка поверхневих та глибоких п’яткових тріщин, натоптишів: здійснюється за допомогою спеціальних інструментів: подологічних ножничок , скальпелів з одноразовими лезами та фрез. В кінці процедури наноситься спеціальний крем, та, при потребі, захист – а саме пов’язки із «флесівебу».

6. Видалення мозолів: для видалення мозолів спеціаліст використовує апаратний педикюр із набором різних фрез. В залежності від розмірів мозоля може знадобитися кілька процедур. В кінці даної процедури, при потребі для розвантаження, використовують мат. «Фом-о-фіт».

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"

Цідило Іванна Григорівна
дерматовенеролог, дерматоскопіст, трихолог, косметолог

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, доцент, член Європейської асоціації дерматовенерологів (УАЛДВК * UADVC)

Детальніше
Пупенко Мар’яна Богданівна
дерматовенеролог, косметолог

Спеціаліст по б’ютифікації обличчя, а саме – контурній пластиці, мезотерапії, тредліфтингу (мезонитки), інтимному філлінгу. 

Детальніше
Луцик Іванна Володимирівна
трихолог, дерматовенеролог, дерматоскопіст, косметолог

Кваліфікований спеціаліст в естетичній косметології, член української асоціації дерматологів.

 

Детальніше
Чеховська Валентина Богданівна
дерматовенеролог, косметолог, дерматоскопіст, трихолог, ін'єкціоніст

Кваліфікований спеціаліст в естетичній та ін'єкційній косметології, спеціаліст з лазерних та апаратних методик

Детальніше
Данчук Уляна Іванівна
дерматовенеролог, косметолог

Володіє сучасними методиками ін’єкцій краси: контурної пластики, біоревіталізації, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапії, лазерної та апаратної косметології.

Детальніше
Никифорук Марина Михайлівна
дерматовенеролог, трихолог, косметолог, дерматоскопіст

Спеціаліст з понад 15-річним досвідом роботи в галузі дерматології, в тому числі дитячої дерматології, трихології, ін’єкційної та апаратної косметології . Косметолог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. 

Детальніше