Консультація подолога

Лікар-подолог спеціалізується на медичному догляді за стопою. Все, від видалення мозолів, натоптишів до лікування п’яткових тріщин, оніхомікозу, врослих нігтів – сфера його діяльності.

Лікар-подолог надає такі послуги, як:

 • Консультація подолога.
 • Медичний апаратний педикюр. 
 • Лікування врослого нігтя титановою ниткою. 
 • Обробка та лікування грибкових нігтів. 
 • Обробка поверхневих та глибоких п’яткових тріщин, натоптишів. 
 • Видалення мозолів. 

На які послуги в подолога в Івано-Франківську можна розраховувати і що в них входить?

Подологія Ціна, грн
Комплексний педикюр 450 грн
Тільки пальці  300 грн
Тільки п'ятки 250 грн
1 грибкова нігтьова пластина 150 грн
2 грибкові нігтьові пластини 250 грн
Всі грибкові нігтьові пластини 650 грн
Титанова нитка/BS-пластинка 600 грн
Чистка глибока 100 грн
Ортоз (маленький) 300 грн
Ортоз (великий) 400 грн
Чистка 1 вростаючого нігтя, легка форма 200 грн
Чистка 1 вростаючого нігтя, важка форма 300 грн
Обробка глибоких тріщин та вираженого гіперкератозу 350 грн

Що включають в себе ці послуги:

1. Консультація подолога: під час консультації лікар-подолог збирає необхідний анамнез і проводить зовнішній огляд. При необхідночті лікар може провести забір матеріалів для аналізу. В результаті пацієнт отримає консультаційне заключення, яке містить діагноз і рекомендації щодо лікування. Перед прийомом попіклуйтеся, щоб ваші ступні ніг були чистими, якщо на ваші нігті нанесений лак, подолог зніме його в процесі огляду самостійно.

2. Медичний апаратний педикюр: Процедура займає від 2-х до 3-х годин, в залежності від складності випадку. В ході процедури лікар проводить безболісну чистку поверхні стопи і пальців ніг від ділянок ороговівшої шкіри, мозолів, натоптишів і тріщин. Лікар видаляє кутикулу, підстригає і надає правильної форми нігтю.

 

В кінці процедури подолог наносить на нігтьові пластинки спеціальну колагенову сироватку та робить масаж стоп із спеціальним зволожуючим кремом, який відповідає типу шкіри.

3. Лікування врослого нігтя титановою ниткою: ця система для корекції працює по такому принципу: поступове розгинання нігтьової пластини за рахунок зміни напрамку натягу. За рахунок цього впливу краї нігтів рівномірно припіднімаються над нігтьовим валиком. З часом нігтьова пластинка вирівнюється і зберігає правильний ріст після зняття конструкції. В середньому корекція, а саме зміщення конструкції до ростової частини нігтя, проводиться 1 раз в місяць.

Фото – як виглядає ніготь з титановою ниткою:

4. Обробка та лікування грибкових нігтів: після дезінфекції стоп подолог приступає до чистки нігтьових пластин і довколонігтьових валиків спеціальним педикюрним апаратом із набором фрез. Через близьке розташування, мікозом можуть заразитися всі пальці, навіть якщо ознаки грибка візуалізуються тільки на окремих нігтях, тому може знадобитися обробка сусідніх нігтьових пластин. Після процедури на нігті наносяться спеціальні засоби із протигрибковими властивостями.

Фотографії до і після:

Переваги апаратної обробки нігтів на прийомі в подолога в Івано-Франківську при оніхомікозі:

 • безболісність;
 • підвищена ефективність лікування мікозів;
 • зменшення площі ураження;
 • зниження ризику зараження оточуючих людей, наприклад, вдома, на роботі і т.д.;
 • атравматичність: видаляються тільки огрубівші тканини, не зачіпаючи здорову шкіру;
 • обробка важкодоступних ділянок, до яких важко добратися в домашніх умовах.

Регулярна апаратна чистка нігтів рекомендується не тільки для лікування, а й для профілактики грибкових уражень нігтів та стоп.

5. Обробка поверхневих та глибоких п’яткових тріщин, натоптишів: здійснюється за допомогою спеціальних інструментів: подологічних ножничок , скальпелів з одноразовими лезами та фрез. В кінці процедури наноситься спеціальний крем, та, при потребі, захист – а саме пов’язки із «флесівебу».

6. Видалення мозолів: для видалення мозолів спеціаліст використовує апаратний педикюр із набором різних фрез. В залежності від розмірів мозоля може знадобитися кілька процедур. В кінці даної процедури, при потребі для розвантаження, використовують матеріал «Фом-о-фіт».

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"