Лікування екземи в Івано-Франківську

   Останнім часом екзема стала дуже агресивною патологією, яка характеризується частими рецидивами, розвитком ускладнень, зниженням якості життя і соціальної активності. Причиною даного захворювання є вплив екзогенних алергенів хімічної і біологічної природи. Але дуже важливу роль звичайно відіграють спадковість, пониження імунітету, розлади нервової і ендокринної регуляції, хронічні захворювання. В основному, вражаються люди віком 30 - 60 років. Лікування екземи в Івано-Франківську проводять кваліфіковані дерматологи центру Івадерм.

   Екзема виникає гостро. Через деякий час патологія набуває хронічного перебігу зі схильністю до рецидивів, погано піддається лікуванню, оскільки виникає резистентність до медичних препаратів.

Класифікація екземи за клінічною картиною

За клінічною картиною класифікують екзему на:

  • Справжня (істинна, ідіопатична) ;
  • Мікробна (варикозна, посттравматична, мікотична, інтертригінозна, нумулярна);
  • Себорейна;
  • Професійна;
  • Дитяча;

За перебігом захворювання буває:

  • Гостре;
  • Підгостре;
  • Хронічна стадія.

   Лікування екземи має бути комплексним та індивідуальним, оскільки часто виникає резистентність до медикаментів. Терапія, яка рекомендується пацієнтам дерматологічної клініки Івадерм, включає:

1. Гіпоалергенну дієту;

2. Системне лікування (дезінтоксикаційна терапія, гіпосенсибілізувальні засоби, антигістамінні препарати, адаптогени, імуномодулювальні препарати, вітаміни);

3. Лікування супутньої патології;

4. Зовнішнє лікування призначають диференційовано залежно від стадії. У гострій та підгострій стадії надають перевагу топічним кортикостероїдам на гідрофільній основі. При ускладненні інфекцією використовують комбіновані препарати, що мають ще додатково антибактеріальну і антимікотичну дію;

5. Фізіотерапія;

6. Санітарно-курортне лікування.

   У разі досягнення клінічної ремісії або поліпшення пацієнти потребують диспансерного спостереження 1раз на півроку. Уражені ділянки потребують постійного догляду, використовують індиферентні креми, мазі або емульсії, а також за потреби назначають кортикостероїди і кератолітичні засоби, емоленти.
 

Інші послуги дерматології

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"