Масаж обличчя “Ультратонер”

Масаж обличчя “Ультратонер”
Масаж обличчя “Ультратонер”

Масаж обличчя за допомогою ультратонера – досить комфортний і ефективний спосіб боротьби з недоліками на шкірі обличчя. Дана процедура має тривалий ефект, усуває цілий ряд косметологічних проблем, діючи на шкіру делікатно і безболісно.

Масаж обличчя «Ультратонер» в центрі «Івадерм»

 

Покази для проведення даної процедури:

  • зморшки;
  • в'ялість, втрата щільності;
  • набряки;
  • рубці;
  • гіперпігментація;
  • вікові зміни шкіри;
  • зневоднення;
  • реабілітація після пластичних операцій;
  • розсмоктування застійних плям (постакне).

 

В основі дії апарату «Ультратонер» ультразвукові хвилі, що являють собою механічні коливання високої частоти. Ці коливання мають потрійний вплив на шкіру – здійснюють механічну, фізико-хімічну та теплову дію. Найбільш сприятливою є механічна дія, яка забезпечується акустичним тиском, завдяки якому відбувається мікровібрація тканин і масаж на рівні клітин.

Теплова дія ультразвуку сприяє прискоренню біохімічних процесів, покращує мікроциркуляцію і живлення тканин, підвищує окисно-відновлювальні процеси, активує обмін речовин. Активація лімфодренажу і міжклітинного простору сприяє виведенню надлишкової рідини, токсинів і продуктів розпаду. Крім того, ультразвук дозволяє боротися з уже сформованими рубцями, робить їх м'якими, вирівнює рельєф шкіри.

Також ультразвукова терапія має протизапальний, бактерицидний, знеболюючий, розсмоктуючий ефекти, що робить дану процедуру дуже ефективною. Крім ультразвукових хвиль, на шкіру також впивають компоненти препаратів, що використовуються під час процедури. Саме завдяки ультразвуковим хвилям вони легше проникають в глибші шари епідермісу.

Як відбувається процедура

Перед процедурою шкіру обличчя ретельно очищують. Далі наноситься водний розчин або спеціальний гель. Далі діємо на шкіру за допомогою особливої насадки «Ультратонер». Тривалість дії – 10-15 хвилин.

Далі обличчя обробляється тоніком і на нього наноситься спеціальна маска ще на 15-30 хвилин. В завершення процедури на обличчя наноситься крем.

Ціни на масаж обличчя “Ультратонером” в центрі «Івадерм» 

Масаж обличчя «Ультратонер» 330 грн.

Масаж обличчя ультратонером має накопичувальний ефект, який з кожною процедурою буде покращувати стан шкіри. Кількість процедур для стійкого та вираженого ефекту становить 10-12 сеансів, та проводиться 1-2 рази на тиждень. Підтримуюча терапія – 1 раз у місяць.

Рекомендовано повторювати дану процедуру через 6-8 тижнів.

Чекаємо Вас з понеділка по суботу за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Військова, 2 (центр міста). Відправити запис Ви можете через форму на сайті або телефонуйте до нас +38 (050) 433 03 53, +38 (068) 533 03 53.  

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"

Цідило Іванна Григорівна
дерматовенеролог, дерматоскопіст, трихолог, косметолог

Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, доцент, член Європейської асоціації дерматовенерологів (УАЛДВК * UADVC)

Детальніше
Луцик Іванна Володимирівна
трихолог, дерматовенеролог, дерматоскопіст, косметолог

Кваліфікований спеціаліст в естетичній косметології, член української асоціації дерматологів.

 

Детальніше
Чеховська Валентина Богданівна
дерматовенеролог, косметолог, дерматоскопіст, трихолог, ін'єкціоніст

Кваліфікований спеціаліст в естетичній та ін'єкційній косметології, спеціаліст з лазерних та апаратних методик

Детальніше
Данчук Уляна Іванівна
дерматовенеролог, косметолог

Володіє сучасними методиками ін’єкцій краси: контурної пластики, біоревіталізації, редермалізації, мезотерапії, ботулінотерапії, лазерної та апаратної косметології.

Детальніше
Никифорук Марина Михайлівна
дерматовенеролог, трихолог, косметолог, дерматоскопіст

Спеціаліст з понад 15-річним досвідом роботи в галузі дерматології, в тому числі дитячої дерматології, трихології, ін’єкційної та апаратної косметології . Косметолог, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. 

Детальніше