Корекція овалу обличчя

З віком SMAS (поверхнева м’язова опоневротична система), яка відповідає за гармонійний рух м’язів і шкіри, втрачає свою еластичність. Виснажується кісткова тканина, змінюється прикус, зміщуються м’які тканини і жирові пакети, відкладається жир в зоні підборіддя, який розтягує шкіру в нижній третині обличчя. Підшкірна жирова тканина і жирові пакети під дією гравітації теж переміщуються вниз, і ми бачимо жирові грижі та брили на овалі обличчя. Усі ці чинники призводять до формування ефекту «опущеного обличчя».

Нитковий ліфтинг та інші методи для покращення овалу обличчя

Але на сьогоднішній день сучасна косметологія пропонує уже чимало рішень даної проблеми. І в нашому центрі застосовуються ряд методів, які допоможуть зберегти красивий овал обличчя. Це такі методи лікування, як:

Мікрострумова терапія – завдяки якій стимулюється функціональна активність лімфатичних вузлів, м’язів та клітин шкіри, покращується кровообіг, виводиться зайва рідина, що сприяє формуванню чіткого і красивого овалу обличчя.

Ліполітична терапія – завдяки якій ми можемо зменшити об’єм другого підборіддя, застосовуючи різні ліпомодифікатори, які ефективно розщеплюють зайві жирові відкладення.

Контурна пластика – за допомогою якої можна припідняти кутики губ, запавше підборіддя та збільшити вилиці, використовуючи спеціальні філери (гелі) на основі гіалуронової кислоти у проблемні ділянки шкіри малими дозами для заповнення об’єму.

Плазмоліфтинг – ін’єкції власною плазмою збагаченою тромбоцитами, за допомогою якої можна забезпечити пружність та ліфтинг шкіри, підкреслити красивий овал обличчя.

Ін’єкції ботулінотоксину – при рослабленні м’язів певних зон овалу обличчя можна отримати необхідну тонізацію інших ділянок на обличчі, скоригувати тяжі платизми (тяжі під підборіддям). Ін’єкції ботоксу краще поєднувати із препаратами на основі гіалуронової кислоти, причому в цьому випадку ефект від ін’єкції триватиме значно довше.

Мезонитки, тредліфтинг – корекція опущення м’яких тканин за допомогою ниток, за даною методикою ми моделюємо овал обличчя, формуємо новий каркас, який не дозволяє опустити тканини і формувати глибокі зморшки.

Підтяжка обличчя нитками - доступна ціна на мезонитки в Івано-Франківську

Підтяжка обличчя нитками дозволяє відновити контур обличчя без хірургічного втручання та скласти адекватну схему лікування в ході індивідуальної консультації з лікарем центру дерматології та косметології «Івадерм».

Запрошуємо Вас ознайомитись з супровідними послугами, що надаються в нашому центрі

Відгуки про нас

Відгуки від наших клієнтів допомагають нам ставати кращими та оперативно реагувати на Ваші побажання.

Спеціалісти Центру дерматології та косметології "Івадерм"